Chcem strasne pribrat!

Príspevok v téme: Chcem strasne pribrat!
Katarina146

Ahojte.
Asi trosku netradicna predstava :)
Takze asi pred rokom mi zistili zapal pankreasu, liecila som sa asi dva tyzdne, potom som sa na to vykaslala, nic ma nebolelo, tak som nedietovala, ani nic podobne.. No a dopadlo to tak, ze som schudla z povodnych 52kg na 44kg. Pri vyske 166cm.
V septembri som opät navstivila lekara (uz mi bolo opät zle) a odvtedy som poctivy pacient. Pravidelne beriem pankreaticke enzymy, chodim na kontroly a dodrziavam zasady pankreatickej diety.
Lenze stale sa mi nedari pribrat, pravidelna sa stravujem 5x denne, vybrala som asi 90 nutridrinkov a nic. Uz som z toho smutna. Uvazovala som ze zacnem cvicit, aspon nejaky pilates alebo co, ale bojim sa, aby som zas neschudla.
Navyse, uz pomaly uvazujem aj o babätku, no bojim sa ist so svojou hmotnostou do takeho rizika :(
Prijmem akukolvek radu, dakujem.

Katarina146

Asi mas pravdu Mimulus. Len uz ma to serie, ze kazdy mi len hovori ako som schudla, ze nejem a podobne veci. Uz sa radsej niektorym ludom vyhybam.
Na druhej strane, pred 4 mesiacmi som po 3 rokoch vysadila antikoncepciu, cize aj z toho moze byt moje telo v soku.
Ja som stale bola stihla, ale mala som take zenskejsie tvary :)

Mimulus

Normálne Ti závidím ja sa snažím schudnúť :) Ak máš rýchly metabolizmus a pravidelne sa hýbeš tak je to úplne v poriadku. nesnaž sa robiť veci proti prírode - ako schudnúť je jedna vec a pribrať druhá. A ak by si mala bábätko tak určite pôjdeš s váhou a dosť hore a zmení sa Ti aj hladina hormónov takže už možno nikdy tak neschudneš. Ako písala bodkovalenka skús tú dietologičku ale ja by som tie nutridrinky určite vynechal. Vieš koľko je tam svinstva? :)