Možné tehotenstvo?

Príspevok v téme: Možné tehotenstvo?
anyna

Ahojte baby čítam už týžden asi príspevky tuto a chcela by ste mi poradili , mešká mi menzes už 11 den , antikoncepciu neberiem zo zdravotných dovodov ale kondom používame s priatelom . Bola som aj u lekára a povedal mi že na 99 percent nie som tehotná jedine ak by som bola v skorom štádiu lebo na sone to nie je vidieť , ked mi meškala týžden som si spravila 2 testy a vyšli negatívne a po dnes další zase negatívny , nervozna som z toho dosť , lekár mi dal aj možnosť vyvolanie menštruácie odmietla som ale už to lutujem asi vedela by som asi na čom som , posledné 2 dni mám taký hnedý výtok čakám že by to mohla byť menštruácia a nič , žiadne iné možné príznaky tehotenstva nemám , mala ste už niektorá takéto problémy ?? dakujem pekne za radu velmi mi pomožete ...

anyna

nie chodá som nebola ani antibiotiká , žiadne nejaké udalosti čím by som si to mohla vysvetliť , a 11 dní je dosť ..
ale tak to by som už pocitovala aj iné príznaky však ??keby som bola v tom ...

anyna

Nie žiadne príznaky nemám , chvílu som počitovala únavu ale to si aj možiem namýšlať zase neviem , ale nič iné len ten hnedý výtok čo mi začal posledné dni a to neviem čo znamená , asi skusim ten čaj a ked mi neprídu do buduceho týždna tak pojdem si dať tu inekciu a hotovo . to je to že čítala som tu aj také že baby si spravili neviem kolko testov a ž po 3 či 4 týždni im ukázal test že su v tom tak preto sa bojím či náhodou , ja som mala vždu presne na hodinky menzes max 2 dni a teraz toto , spartnerom sme spolu velmi krátko a nemám už 3 roky antikoncepciu a neviem či náhodou on mi povedal že on si myslí že to do mna nepustil aj kondom sme mali , tak nechápem ako je to možne , jááj nervozna som velmi ...

TinaM

A nebola si v poslednej dobe chora? Prechladnutie, chripka, hnacka, antibiotika. Tento mesiac haprovala aj mne, ale nakoniec prisla. Este by tam mohla byt cysta, ale ak si bola u lekara a nic nenasiel, tak to asi nebude ono. Ved chod k nemu este raz na vyvolavacku, aby si sa zbytocne nestresovala

Lulita

netusim...a priznaky mas? bolestive prsia, zadrziavanie vody, kup si alchemilku - caj v lekarni a pi aspon 3 dni a podla mna dostanes

anyna

presne kvoli tomuto to nechápem , ale mala som aj vyšetrenia teraz preventívne aj cytologiu či čo presne aj krv mi brali a ževraj som uplne v poriadku , pýtala som sa či tam aj ukáže HCG hormon ale sestrička mi povedala že nie to tam neukáže .. počítať som určite dobre počítala , mne chodi presne na minutu menzes prvýktár sa mi to stalo . mala by som si asi dať vyvolávačku ?? dietu nedržím , pravidelne sa stravujem a žiadne choroby nemám ...fakt neviem čo to može byť ...

Lulita

11 dni meskania to by uz bolo poriadne vidiet, aj test pozitivny, bud si zle pocitala, alebo je to hormnalna chyba, drzanie diety, ine...