Nekonečná depresia

Príspevok v téme: Nekonečná depresia
hotovaaa

ja už neviem čo robiť, každý deň len plačem a chcem zomrieť...každý mi hovorí, mysli pozitívne...skúšala som to xy-krát, ale jednoducho vždy to skončí..neviem sa postaviť na nohy...už 5 rokov je to takto a furt nič, len idem stále viac dole a dole..a aj toto terajšie obdobie, to už je asi vyvrcholením všetkého...keď raz zomriem, tak to bude asi z nekonečného smútku, úzkosti a trápenia...v ničom sa mi nedarí, nič ma už ani nebaví..keď sa pokúsim krôčik po krôčiku vstať, tak aj tak mi nič nevýde a som len nešťastná...nechcem žiť, som tu len kvôli našim a také niečo by som im nemohla spraviť, pretože mi na nich záleží viac než na sebe :(((

bella12

hotovaaa, 5 rokov sa takto cítiš - čo sa stalo pred 5 rokmi, keď to začalo? Všetko musí mať nejakú príčinu a myslím si, že o nej aspoň tušíš. Na ňu sa treba zamerať a snažiť sa ju odstrániť (ak sa dá) alebo ju akceptovať (ak sa odstrániť nedá).

hotovaaa

asi ste ma troški zle pochopili, teda deepasoule...

síce som napísala, že u psychiatričky som bola, ale to len párkrát, myslela som, že sa dá z toho liečiť aj inak než liekmi...aj keď mi nejaké predpísala, už ani názov neviem, ale mám ich niekde v šuflíku, tak tam aj zostali, neviem prečo, no som proti liekom...ako ma môžu nejaké pirule vyliečiť...a naberiem ďalšie kilá a už sa môžem odstreliť duplom, to by bol len na vrch k mojim stavom...proste stačí aj maličkosť, kúsok zlého a utápam sa ešte viac a viac..naozaj si neviem pomôcť, prepadá ma vždy len zúfalstvo a tak len plačem, lebo neviem nájsť východisko, neviem zmeniť myslenie...stále sa snažím snažím a potom sem zase napíšem..už tu mám niekoľko príspevkov...na nich môžem pozorovať, že sa absolútne stále nič nemení, len stojím na jednom bode alebo idem ešte pod neho....

ja neviem či som už vážne debil, neviem si nič vážiť, ani samú seba, svoj život...ale tí čo máte depresie, kvôli čomu ich máte, ako ich prežívate...ja si vždy myslím, že som taká na svete sama :((( proste nechcem žiť a musím tu byť na silu...

neviem už ani čo by mi spravilo radosť, asi nič...proste nemám sa na čo tešiť, nič nevidím v budúcnosti, nič neplánujem...všetko je na nič...:(

deepasuole

injekcie ktoré beriem su rezistentné voťči inzulinu, čo sposobuje že aj hodinu po jedle si hladná to je dovod prečo si hladná a priberáš od AD.

CRY AKé LIEKY BErieš? a stav ak horšiemu to je pre mna šokujuce,

u mna len k lepšiemu, len som už unavená ale ovela lepšie sa citim myslím dostanem sa z toho a nie je to čistá depresia dokonca tvrdím depresie som nikdy nemala, niečo podobé prehrmelo mojim mozgom.

viem niektorý maju tažké depresie ale ja som nikdy nemala, nepocitovala som to ako depresiu, je mi dobre,len nadváha stačí aby sa mi vrátilo libido a nemusim nič robit, stačí že tri roky budem jest ako predtým ked som ochorela a citit jedlo v žaludku a uplne schudnem.nič extremne nemusim robit ani cvičit ani dieta.stačí aby sa mozog vyliečil.

Meretseger

Tak tebe sa to hodí, moja milá:) Ale ja si to ako diabetička nemôžem dovoliť. Uvidím, ako sa to vyvinie, a ak budem ďalej priberať - lebo niečo som naozaj pribrala, ale je pravda, že som i dosť jedla a mala málo pohybu - tak ich odmietnem. Tiež ma štve, že ešte bývalej lekárke to snáď nedošlo, že diabetik musí mať optimálnu hmotnosť :-/ V PK o DM1 nič nevedeli, ale toto im bolo jasné :D

[zruseny22]

Meretseger, ja keď som povedala psychiatričke, že ale nechcem lieky, z ktorých sa priberá, tak to tiež neriešila, alebo povedala, že sa z nich "nepriberá" a v letáku napísané, že- veľmi časté zvyšovanie hmotnosti. (Taký liek mám práve teraz). Keby to bolo aspoň že zriedkavé, alebo veľmi zriedkavé, ale hneď na prvom mieste zvyšovanie hmotnosti.

Meretseger

Myslím si, že aj zo samotných liekov sa priberá, ale teraz to práve na sebe odskúšavam, z mojich sa samozrejme priberá, ale snažím sa menej jesť (nie, vážne teraz nejem jablko XD) a viac sa hýbať, tak uvidím. Lekárka sa na mojom strachu zasmiala, tak som zvedavá. Ale pri svojom šťastí skončím onedlho na 100 kg :-/

[zruseny22]

Meretseger, ja som už mala viacero liekov a fakt som nepocítila nikdy zmenu k lepšiemu:( Skôr vedlajšie účinky- napr. vysoká hladina prolaktínu a pod.

[zruseny22]

Ja mám tiež pocit, že mi žiadne AD nikdy nepomohli a nepomáhajú. Lieky užívam od 19tich, teraz mám 27 a stav sa len zhoršuje!

Čo sa týka AD a priberania- zo samotných liekov sa nepriberá, len teda sú lieky, pri ktorých je "väčší hlad". Takto mi to bolo vysvetlené, nakoľko som tiež nechcela lieky kvôli priberaniu.
A samozrejme užívam lieky, ktoré majú ako vedlajší účinok priberanie! (píše to sám letáčik).