Som iba milenka?

Príspevok v téme: Som iba milenka?
Siorka

Ahojte.potrebujem Vas nazor..mala som 3 rocny vztah,posledny rok toho vztahu som stretla muza tri mesiace sme spolu spavali no ja som to potom ukoncila bez slova nedala som vediet, proste ignoracia...presla doba a ja som stale bola s mojim frajerom lenze slo to dolu vodou, moj milenec mi stale pisal kontaktoval ma ja som ho asi pol roka ignorovala a potom som zacala mierne komunikovat.nahodne sme sa stretli v meste a bavili sa cely vecer spolu a od toho vecera sme boliv pravidelnej komunikacii, dohodli sme sa na stretku , stretli sa vyspali sa ja som sa vratila domov a rozisla sa s priatelom, zacali sme sa stretavat intenzivnejsie chodila som k nemu travili sme spolu vela casu ale hlave v posteli...postupne som ho zacala spoznavat a vsimla som si ze je antivztahovy.nechce vztah, netlac namna, nechaj to tak a uvidime co z toho bude, nechala s lebo sme sa len hadali , postupne ma zacal prezentovat ako zenu s ktorou sa stretava cize uz mi nevravel milenka. Ludia o nas vedia sem tam ma niekde vezme , ideme von ale vacsinou sme unho doma. Mam pocit ze som v takom polovztahu virm ze nesom jeho frajerka ale chcem nou uz byt pomaly...po roku, pozerame filmy varim mu travime spolu cas ale vztah to proste nie je.nevyjdeme na ulicu nechyti ma za ruku nepredstavi ma ako priatelku nepoznam jeho rodinu.on je muz ltory v nasom meste ked sa nanho opytate nikto nevie povedat skym chodil lebo je v tomto cudak, . Stale ked nadhodim temu povie nech netlacim ale po roku uz by mal si vediet ci ma lubi ci somnou byt chce. Co snim??cakkat este? Alebo kaslat nanho?

MichalK

no je s tebou asi len kvoli jednej veci, kedze aj tak vacsinu casu travite v posteli, v ktorej predpokladam nehrate karty. Sem tam si ta zoberie niekam von do spolocnosti, ale vacsinou ste u neho a opat v posteli. Ano z toho vychadza, ze si milenka. Ked by chcel s tebou vztah, davno ti to povie. Ale asi chce s tebou udrzovat len intimny vztah a nic viac nechce. Takze ak to tebe neprekaza takyto styl zivota, tak je to OK. ak ti prekaza, ze si len milenka, povedz mu ze chces nieco viac alebo sa rozid.

lili52

ahoj Siorka, nieco podobne som zazila/zazivam... toto je iba moj nazor (mozno to tak nie je)...ale ten "tvoj" je podla ten typ cloveka "nastaveny" tak, ze sa nevie zalubit, resp. mozno sa asi nikdy ani nezalubil a nevie co je to laska...a este ked tvrdis ze nemal este priatelku. viem ze taki ludia su a asi nechce vztah preto, lebo to so sebou aj nieco obnasa - ziarlivost, zakazy, atd...a takto mu to vyhovuje, ma volnost a nemusi nic take riesit. urcite mu je s tebou dobre kedze sa stretavate uz tak dlho, lenze pravdepodobne ta nelubi, i ked by mozno chcel, ale nedokaze to... skus sa ho na tu lasku opytat, ci sa zalubil uz v zivote, atd... vela stastia, daj vediet :)

Iveta Michael

Siorka..

väčšina z nás nie sú negatívni ľudia...ale veľmi realistickí a myslím že aj dosť pragmaticki zmýšľajúci! :)

A prepáč ale hoci sa nemá vravieť..že nikdy,tak aj napriek tomu si môžeš byť 100% istá že niečo podobné by sa ja zo sebou NIKDY!! nenechala robiť,to ti teda môžem odprisahať...a ak to napísala Leela333 podobne tak ja jej verím pretože zmýšľa aasi podobne ako ja,tým nechcem povedať že by som ti neželala ten vzťah ale pochop nás aj ty že keď sa na to pozeráme ,,citovo nezainteresovane,, viacerí tak sotva ti môžeme klamať...

...resp.môžeme ale to by ťa uspokojilo? pekne si to zváž všetko:)život je neopakovateľný a žiaľ nedáva nám možnosť ,,reparátu,,ak urobíme osudovú chybu - práve naopak platí sa za to veľmi dlho..good luck!

siorka

RNG: v den kedy ho spoznam?? ja ho poznam od mojej 13m a chodili sme spolu na skolu cize neviem o com splietas:) :) takze zas uplna chujovina co si napisal:)

siorka

leela333: aaaa este jak ublizit??? byvalemu?? a ty vies aKO UBLIZIL on mne??? tak neries toto vobec byvaly bolo to len spomenute aby ste vedeli ako sa to vyvyjalo....vies o tom hovno takze nehovor tu prosim ta o ublizovani a neviem com ...

Leela333

Si dobrá ;-) Takže my sme negatívni ľudia čo ti vôbec neporadili, lebo sme nepovedali nič, čo by si chcela počuť. Spýtala si sa - odpovedala som. Nie, naozaj by som nemohla ublížiť niekomu tak, ako si to spravila ty. Ale končím, lebo tu je každá rada márna.

milli11

Tak on nechce vztah, aky chces ty, ale my sme ti zli. Super.

Chces konkretnu radu, co mas urobit? Fajn. Rovno sa ho opytaj. Bud budete mat normalny vztah alebo je koniec. A nech odpovie hned v ten den, ziadne, ze si to musi rozmysliet, ze ti da vediet az o tyzden. Ak sa bude vykrucat, ze potrebuje viac casu na rozmyslenie alebo hladat vyhovorky, tiez to ukonci.

Pomohla ti aspon tato rada?

siorka

Leela333: no to je super ze by si sa do takej situacie nedostala ...:) tesim sa s tebou :) tak ja som prisla a tiez som niekedy vravela nikdy :) ap ozri takze poucenie pre teba nikdy nehovor nikdy:)))