Som iba milenka?

Príspevok v téme: Som iba milenka?
Siorka

Ahojte.potrebujem Vas nazor..mala som 3 rocny vztah,posledny rok toho vztahu som stretla muza tri mesiace sme spolu spavali no ja som to potom ukoncila bez slova nedala som vediet, proste ignoracia...presla doba a ja som stale bola s mojim frajerom lenze slo to dolu vodou, moj milenec mi stale pisal kontaktoval ma ja som ho asi pol roka ignorovala a potom som zacala mierne komunikovat.nahodne sme sa stretli v meste a bavili sa cely vecer spolu a od toho vecera sme boliv pravidelnej komunikacii, dohodli sme sa na stretku , stretli sa vyspali sa ja som sa vratila domov a rozisla sa s priatelom, zacali sme sa stretavat intenzivnejsie chodila som k nemu travili sme spolu vela casu ale hlave v posteli...postupne som ho zacala spoznavat a vsimla som si ze je antivztahovy.nechce vztah, netlac namna, nechaj to tak a uvidime co z toho bude, nechala s lebo sme sa len hadali , postupne ma zacal prezentovat ako zenu s ktorou sa stretava cize uz mi nevravel milenka. Ludia o nas vedia sem tam ma niekde vezme , ideme von ale vacsinou sme unho doma. Mam pocit ze som v takom polovztahu virm ze nesom jeho frajerka ale chcem nou uz byt pomaly...po roku, pozerame filmy varim mu travime spolu cas ale vztah to proste nie je.nevyjdeme na ulicu nechyti ma za ruku nepredstavi ma ako priatelku nepoznam jeho rodinu.on je muz ltory v nasom meste ked sa nanho opytate nikto nevie povedat skym chodil lebo je v tomto cudak, . Stale ked nadhodim temu povie nech netlacim ale po roku uz by mal si vediet ci ma lubi ci somnou byt chce. Co snim??cakkat este? Alebo kaslat nanho?

Leela333

"Preto sa pytam ci cakat alebo odist"

Napísala som ti, prečo ho nenecháš ty a ty na to, že lebo ho máš rada.

Tak ČO chceš? Chceš radu, človek ti poradí, ale ty to nechceš. Tak už fakt neviem, vzdávam sa.

milli11

Vy spolu byvate? Teda myslim, raz byvate u neho, raz u teba? Ved to by sa uz dalo pokladat za vztah.

Ako tu niekto spominal, mozno je taky typ, ktory ta ma svojim sposobom rad a je s tebou rad.

Ale boji sa toho, ze ak by "zoficialnil" vztah, ty a okolie by ho nutilo k svadbe a k zalozeniu rodiny, na co sa on zjavne (teraz) neciti.

Siorka

Milli: no sme unho alebo umna :) a ked som unho tak som poriadkumilovna tak vzdy za sebou popratam:) a pripravujem jedlo...to je jasne milujem varit, varim nasim varim kamoskam :)) a ked spolu travime vikend jasne ze navarim co ie natom...?!:) on ma pozve na veceru , na obed na drink:) a teraz co ??on moze povedat to iste ,?! Ja ju pozyvam tak asi ma vyuziva:))) trosku ludia niektori prehanate ja som tu pisala ze mame nejaky ,,vztah,,nie klasicky...mam z neho pocit ze ma ma rad rad je somnou lebo popri praci a popri vsetkych konickoch a zalubach ten cas si namna robi a nezanedbava ma...problem bol v tom ze som v zaciatkoch hrala hrdinku ako mi to tak vyhovuje a pritom som chcela nieco ine ked som to nanho vybalila uz bol zvyknuty nato ako to je a bol spokojny..a ja som sa vlastne z toho stadia chcela dostat dalej..ked poviem chcem ist dakedy von tak ma vezme..snazi sa mi vyjst v ustrety ale nechce sa zriect ,,urcitej slobody,,ktoru ma , volnosti, tak meviem ci len pri mne ( jasne ze ano ved som mu povedala ze len to chcem tiez , lenze to sa uz zmenilo) alebo vseobecne aj ked viem ze. Asi vseobecne a ako na takeho muza ktory sa boji zavazkov ??a ked som mu to povedala povedal ze nemam tlacit...ze to mam nechat tak ako je?! Preto sa pytam ci cakat alebo odist...tlacit to nebol jeden roZhovor to boli hadky asi dva tyzdne vkuse...nie ze raz som to povedala a dost ja som tlavila vazne...

Leela333

Chceš s ním vzťah, on nie, aj tak s ním ale spíš. Varíš mu, trávi s tebou čas, keď sa zrovna nudí, ale aj tak môže v pohode chodiť za druhými a ty mu ani nemôžeš nič vyčítať, lebo si v podstate súhlasila s týmito podmienkami. Môže si robiť čo chce a keď bude mať zas chuť, príde za tebou. Toto je tá definícia rohožky.

Aj ruksak ti toto všetko už napísal.

milli11

Teda, uz chapem, peco su niektori chlapi taki... A ja som im nadavala. Oni nie su zli, oni su mudri. :DDD

Ty mu este aj varis??? A nebodaj este aj upratujes??? No, chlapec ma krasny full servis.

A preco ta nenecha a nepojde s inou? No, to nemusi byt jednoduche, hned si niekoho najst, nie je to tovar v obchode. Ale priprav sa na to, ze ked si niekoho najde, teba uz nebude potrebovat, teda ak nie je z tych, co to hra na viac stran.