Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem čo má robiť

Príspevok v téme: Neviem čo má robiť
sklamana187

ahojte
mám taký problém ide o chlapca ktorého poznám dlhšie keď sme sa spoznali hneď sme si padli do oka ja ho milujem a on miluje mňa aj sme sa pobozkali ale ráno som ho videla s inou :/( mám sa s ním večer stretnúť ale neviem či tam pôjdem :( ale na druhú stranu som zvedavá ako mi to vysvetlí
milujem ho a strašne sa mi páči nechcem sa od neho odlúčiť ale neviem čo mám robiť máte niekto podobnú skúsenosť ? ako mám pokračovať ďalej ? mám tam dnes ísť ? on nevie že som ho videla

Agnes999

To, ze isiel s nejakou babou po ulici predsa este nemusi nic znamenat. Predsa sa neprestane stretavat s inymi ludmi len preto, ze spolu chodite.

Makaková

že to mohla byť nejaká spolužiačka , kamarátka..sestra sestrenica ti nenapadlo alebo chlapec nemá právo ísť po ceste s inými dievčatami ?? chudák chalan ,radšej sa sním rozíd ..nech má pokoj :D

mima.0

a čo s tou druhou robil? držal za ruky? bozkávali sa? či spolu len tak popri sebe išli? vieš môže to byť aj úplne normálna kamarátka..

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.