Nekonečné výtoky - hrozí mi niečo?

Príspevok v téme: Nekonečné výtoky - hrozí mi niečo?
janka666

AHOJTE BABY!!

citala som si prispevky zien, ktore pisali ze maju stale nejake vytoky. Niekomu vsak to je uz na otravu, tak vas poprosim neragujte , ja som jedna z tych , ktora mam stale vytoky , take neprijemne so zapachom a bojim sa do buducna ze ak sa z toho nevyliecim, budem mat vazne gynekolog. problemy... uz som si poplakala, no nevladzem neustale kupovat drahe tablety a vyplachy, nakolko nezarabam peniaze a su drahe.... chcem sa opytat, ci poznate nieco fakt ucinne... ja som si kupila FLORAGYN VYPLACH, no ten mi pomoze len na par dni a zase je to tu.. a vytok mam uz asi od augusta, velmi am to trapi

KatkaTN

No ja som mávala toto isté a dosť často.Zmenila som gynekológa, dal mi vaginálne tablety a odvtedy som mala pokoj. Dobre zaberá polygynax alebo macmiror - ale to musí predpísať lekár.

janka666

len problem je v tom, ze uz som bola liecena antibitoika -vaginalne tablety a aj na prehltanie mi dala..vsetko bolo ok ale ked prisla menstruacia vsetko sa vratilo..robila mi aj vyter vysledok bol ok, pred tyzdnom som bola na USG na rengen tiez vsetko ok stale si kupujem floragyn vyplach zaberie na 4dni ale uz ma to nebavi kupovat chcem nieco zase nove skusit proste doktorka sama uz nevedela ze co, ked po antibitotikach zase sa to vratilo

KatkaTN

AKo tu tak čítam túto diskusiu, nedá mi nezapojiť sa. To,že sú tu rady na všetky možné výrobky, ktoré pomáhajú, podľa mňa najlepšie riešenie by bolo zájsť ku gynekológovi.Môže to byť infekcia, baktéria, kvasinky. Určite gynekológ predpíše niečo, čo zaberie.
Viem z vlastnej skúsenosti.

janka666

a je k tomu nejaky aplikator?? co to vytlaca?? bude to v navode vobec,?nech teda viem , a tak myslis ze to pomoze uz natrvalo???:/

pbm

Femibion je na vnutorné použtie a keby náhodou zhrudkovazel je potreba ho po 2 dvoch dnoch vypláchnuť rosalginom ale je to u kazdého iné ..,

janka666

dobre teda kupim si probiotika ,len teraz ked su rozne tak ake kupit?? takze vedlajsie ucinky nemaju ani nic take napr ze ci sa od nich nepribera, no a dobre urobim ako povies drz mi palce:)) asi si kupim ten krem actigel aj ked je drahy az 13e ale mozno bude dobry ,len mam este otazku nateba, ze ked to je ten gel,to ako mam pouzivat?? mam si to naniest na prst a si to tam dat...??? ci ako? gel som este nepozuivala a neviem nechapem

ebi777777

áno probiotiká pomáhajú na takéto problémy!!!! sú rôzne, ale nejaké si vyber určite!!! a samozrejme tie výplachy trebárs rosalgin plus nejaké krémy. Plus žiaden cukor a žiadne sladkosti, skús toto dodržiavať o pokus to stojí!!

janka666

myslis ze to pomoze??:(( probiotika? a to su urcene na taketo problemy? a kolko stoja ?? :) kupim si ako hovoris, ale musim si kazdopadne kupit aj tam dole nieco.. lebo to smrdi proste asi zas nejakvy vyplach pomoze mi to na 4dni potom zas..:(( ale lepsie ako zazit hambu..alebo vyskusam ten actigel mozno aj to pomoze a este mi prosim napis len ze ci to ma nejake vedlajsie ucinky alebo tak a asi za aku dobu by to mohlo pomoct:)