Clip in - skúsenosti

Nela41

Mne sa to vôbec nepáči, vyzerá to absolútne neprirodzene a je to škaredé. Možno len tak niekam na svadbu alebo tak, ale na bežné nosenie je to hlúposť

Bla bla bla

Dezinfekcia - nabuduce keď budeš hovoriť o mojom rodnom jazyku tak si aspon over aký je ok? pretože moj rodný jazyk je ruština a nie slovenčina , a mam na to pravo robiť gramaticke chyby v cudzom jazyku :) sa pozri najprv kolko slovakov robí gramaticke chyby v svojom vlastnom jazyku a až ptm si začinaj do mňa

dezinfekcia

nie, nemyslim si, ze si tu kvoli mne dve hodiny, ale dve hodiny mi odpovedas, hoci som toho nie hodna :-D no logika, nie?

rhea

vobec nemas uroven, ved si precitaj po sebe, take vyjadrovanie je 100x horsie, ako gramaticke chyby dievciny.. nie si hodna aby som sa tebou zaoberala :) nevies ani adekvatne reagovat na moje prispevky... taki nezmyselni ludia ako ty len oberaju o cas...

rhea

mozno tebe by sa zislo nieco z toho, co si vymenovala, snad by si bola so sebou spokojnejsia a pisala trosku na urovni, menej agresivne :).. uz aj viem, co odpises :D sranda s tebou..

dezinfekcia

mam prilis dobry zrak na to, aby mi unikli nejake clipy, pricesky, umele riasy, silikonove cecky, gelove nechty, botoxove cela ci vypchate papule :-D
preto tvrdim, ze neexistuju prirodzene clipy, vzdy ich totiz vidno. Nikdy nenajdes vlasy cudzieho cloveka v uplne rovnakej kvalite ako tvoje vlastne.