Váhy

ivka1595

diorka11 :) presne viem o čom hovoríš..ale ja som to seknúť nikdy nechcela:-P. Priťahoval ma tým, že bol taký nedobytný. Ale bohužiaľ ako som neskôr zistila bol nedobytný preto, lebo váhal v tom vzťahu celý jeden rok, teraz mi to otvorene povie, že zo začiatku si nebol istý či spravil dobre a šiel so mnou do vzťahu. A teraz ja neviem povedať čo sa v ňom zmenilo, ale že je taký šťastný že ma má, že náš vzťah sa úplne zmenil. Čiže zaľúbil sa až keď ma spoznal. Lebo keď mám pravdu povedať, neviem či je to tým že som škorpiónka ale fakt mám komplikovanú povahu a tiež som bola chladná, nevedela som mu prejaviť moje city, držala som si to v sebe, PRETOŽE som nevedela na čom som a tým sme si obidvaja škodili! A to mu vraj aj vadilo, akonáhle prešiel ten rok vzťahu, dokázala som sa mu citovo otvoriť a vraj vtedy sa zaľúbil a prestal rozmýšľať!

Úplne divné ja viem...Celý náš vzťah bol zo začiatku DIVNÝ, a zaujímavé je že odvtedy sa rozišli aj také páry, ktorým to odzačiatku veľmi fungovalo, a my taký zo začiatku nie moc súdený "pár" a sme spolu :) :)

Ja som tiež taká nekľudná, impulzívna. Frajer kľuďas je mu veľa vecí jedno. Ale moja rada tebe je, že skús to ešte v tom vzťahu vydržať, môže sa to zmeniť, možno naše vzťahy sú súdené k tomu aby sa neustále zlepšovali, nie ako niekomu že na začiatku láska ako hrom a potom to vyprchá..

diorka11

ivka1959: no my sme presne tato kombinacia ....a mam dost :) tolko krat som s tym chcela seknut :) stretavame sa skoro rok a on nevie ci hce vztah ci nie:))) a presne ma pocit ze neviem co chce...dakedy mam pocit ze ma neznasa:) nevie ma pochvalit stale ma skritizuje za daco...velmi sa provokujeme , aby jeden ziarlil bud on mna alebo ja jeho..jasne ze mame pekne chvilky to su dovody preco som snim este ale ked je zle tak poriadne:) a nieje mi otvoreny este nehvovori mi o vsetkom a furt z neho musim tahat nieco...neviem ci tato kombinacia vahy skorpion moze casom fungovat :) on kludny flematicky ja vybusna nervacka cholericka:)

ika211

Podla mna su vahy dost felgmaticke a pokojne.Aj nudne...Mam dceru vahy aj syna rocneho vahy, su zlati zatial, suseda ma muza vahy, ani nevie, ze ho ma, on je taky kde ma das tam som xixi.Vskusaj vodnara, Kriste pane toho mam ja a nikdy sa nudit nebudes.Ak to v zdravi prezijes.Haha.

ivka1959

s mojím priateľom (váhou) chodím už 2,5 roka, jeho typické vlasnosti sú: strašná lenivosť, je prehnane šetrný, nakupuje najlacnejšie potraviny všetko, tajomný - ťažko sa otvorí, má problém vyjadriť city, cieľavedomý, nerozhodný - pretože na začiatku nášho vzťahu sa nevedel rozhodnúť prosím pekne, či chce vzťah alebo nie, to mi povedal až o rok neskôr, že pol roka začiatku vzťahu len váhal. Pamätám si na to,že sme náš vzťah začali pomerne rýchlo, a boli sme pre seba asi rok ako keby vnútri cudzí,preto píšem že sa mi veľmi ťažko otváral, ja jemu tiež som škorpión. čiže začiatky boli úplne divné, a iné ako sú ostatné vzťahy. No teraz je to úplne INÉ! Celkom si rozumieme, no ale neviem či tieto povahové vlastnosti sú typické pre Váhy, pretože každý má svoje vlastnoti, či už zdedené, alebo získané výchovou.
Čo som čítala že váhy sú strašne prelietavé, dúfam že to pravda nie je!

Lumik

Ako to tu tak citam, tak rozmyslam ci ludia inych znameni bezne vedia co chcu, pripadne ak nevedia ci je ich takych menej ako vah. Ono mozno vahaju preto, ze chcu lasku na cely zivot, tak to musia vsetko poriadne pozvazovat.

innerworld

Podaril sa mi heroicky vykon - moj ex (Vahy)mi po 4 rokoch vztahu narovinu povedal,ze vlastne nevie,co chce. Myslim, ze tym sa vysvetluje vela :)