Ked žena nechce dieťa ...

Súvisiaci obsah

Preteba

Rada_neznamej, v tom stave v akom sa nachádzaš nebudeš nikdy šťastná. Prepáč, ale je to tak. A áno, mám skúsenosti, píšem iba o Tom, čo viem, nie čo som si niekde naštudovala. Tu to nebudem rozoberať, ak chceš, napíš mi

Rada_neznamej

Pre teba mas skusenosti? Ako moze taky zly vztah poznacit zenu? Lebo mna matka opustila a nenavidim ju. Teraz som po 30 a cim viac okolie tlaci na dieta tym viac sa mi to hnusi. Nikdy som k detom nemala vztah, ale ani mi nevadili, teraz vsak ked pocujem tu reklamu mamiii normalne mi je zle a vybavi sa mi ta moja suka. Neznasam ani to slovo matka, nieto este byt nejakou. Tusim budem mat do konca zivota problemy.

petuska33

ja si bez svojho synceka neviem predstavit zivot ale respektujem aj ked zena nema deti... ZIvot je kazdeho slobodna volba :)

Preteba

Pokiaľ Ti sú rodičia oporou, pomôžu Ti. Dieťaťa by som sa nezbavovala, nie je to ľahšie ako sa oň starať. Neskôr budeš ľutovať a dieťa bude mať traumu, že bolo nechcené. Je veľa ľudí, ktorí si kvôli nenávisti k matke, ktorá ich nechcela, nevedia zariadiť šťastný život.

hjdkffkf

dufka111- môžeš ho dať na adopciu alebo do hniezda záchrany. určite ho čaká niekto, kto mu bude vedieť dať dobrý život.
načo ti vôbec bolo mať frajera v 15 a ešte s ním aj spávať??? toto nepochopím.... dúfam, že si sa aspoň poučila

Preteba

Každá žena sa narodila na to, aby mala deti. Keď niektorá netúži po dieťati, je tam problém. Niekde sa stala chyba.
M25 , viem, že si chceš užiť mladosť, ale dobre si rozmysli, čo chceš urobiť. Jediné zlé rozhodnutie, Ti môže zničiť celý život. Porozmýšľaj, či Ti to stojí za to. Užívať si život môžeš v rôznych podobách.

Dufka111

Ahojte mam taký menší problém mam iba 15 a moj priateľ 17 nuž čakám dieťa som asi tak v piatom týždni lenže ho nechcem lebo mam cely život ešte pred sebou bola to nahoda kiež by sa to nestalo poraďte čo s tym rozmýšľame nad tabletkou ru 487

stastnazena

na Slovensku sme v tomto strasne pozadu...osobne mam uz svoj vek ale nemam tie materske pudy otvorene poviem ze deti mi dokonca niekedy dost vadia .... ked vidim ako sa rodicia nanervuju s deckami je to hroza.... investuju do nich cely svoj zivot v najlepsej viere a decko sa stane nakoniec drogovo zavisle alebo problemove ako sa stalo mojej znamej.... teraz ma rakovinu syn droguje a ostala uplne sama...okolie ma do deti strasne tlaci kolegyne co maju po dve tri deti sa na mna opovrhujuco pozeraju.... napriklad v zahranici ta vobec nikto neriesi ci mas ci nemas decka, kolko mas rokov ....slovaci su strasne upnuty na zivoty inych ludi ...

lydka14

kazda zena je ina takze je urcite normalne ze jedna chce deti a druha nie :) a ani existuju take moja kamaratka tiez nema deti a ani nechce ziadne mat