Ked žena nechce dieťa ...

Súvisiaci obsah

M 25

Blondula, mne samota nevadí .. zbožnujem ju ..
a ked budem stará a chorá, dúfam, že dovtedy bude povolená eutanázia a bude po všetkom ...

Blondula

ten dedo presiel cez polovicu sveta,takze neviem v ktorej krajine to robili a ma 67 rokov,zena je tusim o dobrych 15 rokov mladsia a ked bola na zakrok tak mala uz po 30tke :D takze je to podstatne menej rokov nez 40 :D

sweater*

blondula nejako sa mi nechce verit ze sa dajme tomu 40 rokov dozadu robili bezne potraty, to k tomu dochodcovi co poslal svoju tehotnu frajerku na interupciu..

Blondula

tak kazdeho vec,ja som po detoch tuzila uz velmi zavcasu a prve sa mi narodilo v 30tke :D deti som chcela aspon 5,ale budem stastna,ked aspon este jedno stihnem,kedze som bez chlapa a cas sa krati :D
inak poznam 2 zeny a jedneho chlapa,co deti nechceli a teraz to lutuju ! uz su to ludia v dochodku a na starobu im je smutno,lebo ostali uplne sami a nikto k nim nechodi :-( a ten muz deti mat mohol,len v mladom veku povedal tehotnej zene,ze on sa na deti neciti a nechce ich mat,tak bola na potrat.takze si myslim,ze hlavne ked clovek zostarne,vsetci naokolo sa budu poberat pod zem,si uvedomi,ze vlastne ostal uplne sam ! nebude ich mat kto ani pochovat :D :-(