Ked žena nechce dieťa ...

Súvisiaci obsah

Lu :-)

Mám 26 a súhlasím s Vašimi názormi :-) :-) :-) máte pravdu sme premnožení a pre pár žien sa nevyľudní Zem :-D :-D ... Viete , čo som zistila ?? Mám väčší vzťah k zvieratkám ako k deťom - napr : k psom ... :-) Cudzie deti sa mi páčia , ale nie som priam pokakaná z nich ... akceptujem ich milujem deti ale len do 4 rokov - majú čistú dušu ... Dokonca to moji rodičia akceptujú ... Viete niekedy je aj za tým dôvod - niektoré ženy cítia , že to nie je správne ... ale urobia to ... pre manžela ... okolie... Napríklad jedna žena nechcela mať dieťa urobila to pre polovičku a narodilo sa im postihnuté .... poznám aj prípady keď žene udrelo na hlavu mlieko ... po druhom schyzofrenia - ťažká ... nakoniec zomrela v ústave ... Viete nemám rada jednu vec si myslia že umelá reprodukcia vyrieši všetko .. Ked veľmi túžia a nemôžu mať prirodzenou cestou nemalo by sa to riešiť takýmto spôsobom .... má to svoj zmysel prečo je to tak :-)

lorinnes

Je to uplne normálne, ja mam 19 a odjakživa deti nechcem. Jednoducho by som sa o ne nevedela postarať. Keď mi dá kamoška do ruk dieťa, neviem ho chytiť poriadne, neviem sa s ním tak pekne rozprávať, baviť, hrať..nemám k tomu vzťah...proste ked to človek tak cíti, je to podla mňa lepšie aj pre to dieťa...pretože načo má mať človek dieťa ked vie, že bude aj tak nešťastné. Nech tu sú radšej deti rodičov, ktorí po nich tužili, venovali sa im a podobne...

Agnes999

a tiez je blba poznamka "keby vsetky zeny tak uvazovali, vyhynuli by sme". vsetky zeny tak nikdy uvazovat nebudu, stale bude drviva vacsina zien deti mat, tak tych par nechajte dychat! je to ich rozhodnutie, nikde nie je napisane, ze su povinne mat deti, ze su len chodiace maternice. nie je to z ich strany sebectvo, za sebectvo povazujem, ked si niekto narobi 10 deti aby mohol na ne poberat davky

Agnes999

nemajte obavy, zeby kvoli tym par zenam, co nechcu nikdy mat deti ludstvo vymrelo. stale je dost takych, co maju deti, poniektore ich maju dost vela. nasa planeta je uz davno preludnena, ludi stale pribuda. tych par zien, co sa rozhodnu radsej pre karieru, alebo sa na to proste necitia urcite nesposobi vyhynutie ludstva!

som:D

Leela333

Aj ja som mala sny s tehotenstvom ... Keď prišlo spoznávanie s mužom tak sa mi zobrazilo ,že som v svadobných šatách tehotná a plakala som ... fujha ..

som :D

Ahojte :-))) Chcem sa opýtať podviazať vaječníky sa dá aj ak má žena do 30 tky ??? :-))) Som rada, že nie som jediná ktorá po nich netúži ...

celeron

keď ostanem tehotná, potrat to istí -riadne mrazivé slová. Život nie je len o užívaní, ak niekto to tak berie, budiš, ale prečo by malo za to užívanie pykať nevinné dieťa. Keby sa tak istili naše mamy, nikto z nás by tu nebol.