Ked žena nechce dieťa ...

Súvisiaci obsah

bevas

podla mna ,,nechciet,, mat deti nevychadza z neznasania kriku a rumazgania...to by potom zeny neznasali filmy, chlapov a hlavne seba so svojimi naladickami.
osobne co mam skusenosti, tak sa mi vzdy potvrdilo, ze deti nechce a naozaj potom ani nema ta zena, ktora ich citovo nevnima. nic v nej neevokuju. nenarusia jej dusevnu rovnovahu ani revom ani ruzovuckymi satickami s dvoma copikmi na zakusnutie. proste ich vnima ako sucast populacie, rovnako ako susedu o dve ulice dalej, ktoru nepozna ale videla ju a nevenuje jej ani myslienku.

M 25

preto, ked sa s niekým zoznámim, začneme sa stretávať, príde otázka budúcnosti, detí, tak mu o tom poviem .. aby si nerobil nádeje..

toto je vážna vec a chlap má právo vedieť to ..

presne, ja mám tiež averziu voči detom.. asi nemám ten materinský cit v sebe .. ale neprekáža mi to.

Leela333

Blondula, tak asi nemá vzťah k deťom. Ja ho tiež nemám, dokonca niekedy mám na ne vyslovene averziu, keď ich musím počúvať niekde v supermarkete rumázgať ako o život.

A inak dobré napísané Dadula. Ak by si raz žena a muž protirečili v takej základnej otázke ako je rodina a deti, tak to nemá zmysel proste.

Blondula

ja mam spoluziacku,ktora tiez nechce deti a ked som sa jej par krat spytala,tak to povedala este aj s takym hnusom a odporom,ze deti?? tie ja nechcem !! .... hovorim,kazdeho osobna vec !! a ked pride na navstevu ta kamaratka,tak za malym ide,ale ten jej pristup k nemu je taky divny :D maly sa jej boji a uteka od nej :D a to teda ho hocico nevystrasi :D jedine smetari :D :D ked bol miminko,tak som ho nemohla ani utisit od placu a ona ho este nasilu drzala na rukach :D ... ale v rodine mame aj bezdetnu ucitelku v materskej skolke.ked sa tak zamyslim,sak my mame vela bezdetnych rodinnych prislusnikov ....

Dadula56

Blondula, viem, ze sa pytas M25, ale rozhodnutie nemat dieta nie je podla mna nieco k comu by bolo vhodne vobec zenu "lamat". Musi to vychadzat zo zeny a ten muz ju moze maximalne velmi mierne ovplyvnit a casto ani to nie (a stale to bude len vplyv externy). Hovorim tu o zene, ktora skutocne dieta nechce a nebola to len poza na zakrytie chybajuceho partnera. Nalomit niekoho by malo byt mozne jedine v nezasadnych a lahko zmenitelnych veciach. Dieta zasadnym sposobom prevrati zivot zeny na ruby a ak ta tuzba po dietati nevychadzala z internych pocitov zeny, tak to bude katastrofa.
Muz, tuziaci po rodine zenu, co sa rozhodla zostat bezdetna rychlo opusti, pripadne ma ten vztah kratku zarucnu dobu. V tomto kompromis neexistuje.

M 25

filipová, tak tá jediná je fajn .. ale už je odrastená a aj tak ju nemá doma stále, ked je striedavo u otca :D a je velmi rozumná.. ale predpoklad na také rozumné dieťa je tak 50/50 :D

Blondula

neviem baby co to kukate za "telenovely",ale ja by som tiez cudzie deti nechcela :D :D
M 25 ... a co ak si najdes milujuceho muza,ktory tuzi po rodine a detoch ?? :D ani to ta nenalomi k tomu,aby si mala dietatko ?? :P