Co to znamena demyelizacne ochorenie CNS?

RNG

Cavinton je nic ine, nez farmaceuticke balenie antioxidantu vinpocetinu. Jedine co tento vie spravit je zpruznit cievy a zvysit cirkulaciu. Ale aj na to treba vacsie davky(30 mg) a kombinaciu s inymi, ako huperzine A(200 mikrogramov) , gingkolidami(20 mg_) a roznymi karotenoidami, minimalne.
Samozrejme to neadresuje ani zioadny mikrob, ani regeneraciu myelinu, ako DHA

strano

Este aby som nezabudol mam stale zvysenu teplotu 37,2 uz dva mesiace , moze to s tym suviest? A stuhnuty chrbat a siju od ktorej su bolesti hlavy. Chory niesom, mozem mat nejaky zapal, alebo nieco s tym spojene?

strano

Mne doktor predpisla brat CAVINTON a o 4 mesiace na kontrolu. TAkze mal by som brat este to co tu pisete. Popozeram co to vlastne su curcuminoidy s bioperinom, boswelin a serrapaptaz. Zatial Dakujem

RNG

Aby som nezabudol je tam aj zalezitost zapalov, kde treba pouzivat rozne protizapalove, ako napr curcuminoidy s bioperinom, boswelin a rozne enzymi, najma v sucasnosti serrapaptazu, v davkach 2 x 120 000 jednotiek a viac.
Na pomoc regeneracie myelinu treba brat v tele deficitne DHA, co najdes v rybacich/krill olejoch , ale najnovsie vo velkych davkach vo vyrobku calamarine

RNG

en.wikipedia.org
Kedze moznych dovodov je hromada a lekari sa obvykle vyhovoria na dedicnost a autoimunitu, treba podporit to, co sa uvadza ako ine, tj boj proti mikrobom , parazitom a proti zapalom a regeneraciu myelinu.
Proti mikrobom , kedze nevieme o ktore sa jedna treba adresovat siroke spektrum, najma zamaskovane infekcie a virusy , ktore mame v tele stale.Takze odporucam brat NAC, extrakt z olivovych listov pit roztok GSE, a brat rozne antiviralne, co som tu spomenul uz mnohokrat na zvysenie viralnej imunity, co v dnesnych vralnych epidemiach odporucam kazdemu, hoci aj len proti nasim v tele zijucim virusom ako HPV,EBV, CMV, VZV, DSV1 a 2 a inym.