Nechranený styk

Príspevok v téme: Nechranený styk
milacik((

ahoj, 12. 1. mi skoncil menzes, 16.1.som mala nechranený styk, to som mala este plodne ci nepoldne dni ci ako? antikoncepciu som nikdy nebrala ani nebriem. mozem byt tehotna? Zajtra si pojdem kupit test, lebo zajtra budu 2 týzdne od styku. Poradi niekto ci by som mohla byt tehotna? prosim vas. Dakujem

odpovedam

no predsa najistejsie je kazdy den:)hlavne sa nesmies stresovat...kolko mas rokov?
ja by som ale asi uz nacupitala k doktorovi a dala sa vysetrit,jak sa poznam,chcela by som to riesit hned a co najskor...

milacik((

ja tiz tomu nechapem :(
Teda kedy je mat ten styk, pred menstruaciou alebo po ? a kolko dni ? ja som z toho nestastna :(

odpovedam

no mozes este skusat a cakat,alebo to mozes zacat riesit...inak,aj my mse davali pozor a otehotnela som,aj moji a manzelovi rodicia...po dvoch rokoch "davania si pozor" aby mladi ludia sa "nesmykli" sa mi nechce verit...

milacik((

ale on nikdy predtym sa neurobil do mna, zakazdym sme si davali pozor, a vzdy ho vytiahol skor, az teraz 16.1 sa urobil do mna, a potom 19.1
ach bože ;( co ak som neplodna :(:(:((((

milacik((

dievcata, nie som tehotna ;(;(......
vysla mi len 1 ciarka :(, tak kedy sa mame o to pokusit znova ? :( menstruacia mi vychadza 10.2 :(

odpovedam

na prerusovanu sa spoliehat nechcem,ja aj manzel sme vysledkom:)))teliesko nemozem,ani hak,prezervativ nam uz dvakrat praskol(za sedem rokov to snad nie je tak zle:)spermicidne gely mi rusia floru a ph...tak neviem:)))
ale milacik nepise...ako dopadol test???