Nechranený styk

Príspevok v téme: Nechranený styk
milacik((

ahoj, 12. 1. mi skoncil menzes, 16.1.som mala nechranený styk, to som mala este plodne ci nepoldne dni ci ako? antikoncepciu som nikdy nebrala ani nebriem. mozem byt tehotna? Zajtra si pojdem kupit test, lebo zajtra budu 2 týzdne od styku. Poradi niekto ci by som mohla byt tehotna? prosim vas. Dakujem

Lulita

tak asi len prezervativ, alebo teliesko, alebo prerusovany styk, poznam nielko bab co otehotneli aj pri HAK, staci ze ma zena zle vstrebavanie v tenkom creve a je v tom

odpovedam

ja by som ich aj brala ale nemozem zo zdravotnych dovodov...a na plodne dni sa nemozme spoliehat,nemam tak pravidelny cyklus a nemozem si dovolit to riskovat:(

Lulita

aj u nas v rodine, ale vacsinou to su tie zeny co sa desatrocia tlacia HAK a potom sa cuduju ze to nejde, ja som nikdy nebrala umeliny

Lulita

tak mne nebudes verit, ale ja som otehotnela 2 týždne po svadbe :D a tiez to bolo urcite aj vekom mala som 23, najhorsie je ked sa baba spamata po 30tke ze chce deti a uz to tak nejde, plodnost po 30tke klesa o 30%

odpovedam

nie som bodka:)
skor by som to pripisala tomu ze som mala 22 a boli sme mladi a zdravi:))ale mozno to aj bol zasah zhora lebo sme sa s manzelom spoznali na konci januara,v marci som otehotnela a v juni sme sa brali:))asi mi bol sudeny:))))

odpovedam

drzim palce:))inak,s tou ovulaciou to nie je take jednoduche,ja som ostala tehotna na 5 den cyklu:)))
daj vediet ako si dopadla:)