Nechranený styk

Príspevok v téme: Nechranený styk
milacik((

ahoj, 12. 1. mi skoncil menzes, 16.1.som mala nechranený styk, to som mala este plodne ci nepoldne dni ci ako? antikoncepciu som nikdy nebrala ani nebriem. mozem byt tehotna? Zajtra si pojdem kupit test, lebo zajtra budu 2 týzdne od styku. Poradi niekto ci by som mohla byt tehotna? prosim vas. Dakujem

milacik((

Neviem, ja som mimo z tych plod a nepold dni, mam v hlave misung, nejak sa tými vecami nezaoberam, a co je ovulacia? Este jedna vec, aj o dva ci tri dni neskor cca 19.1 sme mali takysto nechraneny styk

Lulita

nie nebudes tehotna predpokladam, ze tak o 4-5 dni si mala ovulaciu, tolko spermie neprezili podla mna, aj ked niektore clanky uvadzaju, ze preziju az 6 dni v tele zeny, ale to je blbost :) jediny problem by mohol byt, ze by si mala ovulaciu skor, mne sa to parkrat za zivot stalo, ze som ju mala na 9-10 den cyklu, my vyuzivame znalost plodnych a neplodnych dni uz dlhe roky a funguje to

Lulita

nie nebudes tehotna predpokladam, ze tak o 4-5 dni si mala ovulaciu, tolko spermie neprezili podla mna, aj ked niektore clanky uvadzaju, ze preziju az 6 dni v tele zeny, ale to je blbost :) jediny problem by mohol byt, ze by si mala ovulaciu skor, mne sa to parkrat za zivot stalo, ze som ju mala na 9-10 den cyklu, my vyuzivame znalost plodnych a neplodnych dni uz dlhe roky a funguje to