Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štúdium: Výživa ľudí

Rado1001

Zdravim, nemate nahodou niekto nejaku dobru literaturu (skrypta), ucebne materialny z ktorych sa vyucuje na tejto fakulte? Popripade zdroje?
Dakujem

PetaVoj

Ahojte, chcela by som sa poinformovať prosím, ohľadne pohovoru na SPU Výživa Ľudí, treba sa nejako pripravovať a ako to asi prebieha? Chystá sa niekto tento rok študovať výživu? :) ďakujem za odpovede :)

Imor

Ahojte... chcela by som sa poinformovať ohľadom študijného odboru - Výživa ľudí v NR na SPU, že aké máte skúsenosti... Ďakujem :)

Laura93

ahojte :D nie, nakoniec nejdem na tu vyzivu

je to uplne iný odbor ako som plánovala..aplikovana ekonomia na UK v BA

...

Ahojte,
sisa123 Ja idem študovať výživu ľudí na SPU 2014/15 a zatiaľ nepoznám nikoho kto sa tam hlási a tiež by som rada o niekom vedela :) Ak by si vedela niečo bližšie o štúdiu, potešila by som sa.

sisa123

Ahoj, Laura93 :)
Ako si sa teda rozhodla? Ideš tento rok na tú výživu ľudí na SPU? :) Lebo ak áno, pravdepodobne budeme spolužiačky :) určite odpíš :)
...Poprípade je tu ešte niekto, kto ide tiež tento akad.rok 2014/2015 do 1.ročníka na výživu? :) Rada by som spoznala budúce spolužiačky už teraz :)

LightFlame

hm, neviem..ja chodim na Prif UK, takze neviem, ci je to ackovi š.p. kazdopadne som pocula, ze sa studuje velmi lahko, staci sa naucit par zakladnych vzorcov ...a na ing. sa dostane tiez, ak by patrila medzi tých naj :)