Točenie hlavy - liek?

Príspevok v téme: Točenie hlavy - liek?
..majka..

Ahojte, už niekoľko rokov trpím strašným točením hlavy ktoré sa mi prihodí tak raz do mesiaca, zavisí to od viacerych vecí...mám neurogénnu tetániu plus problémy s chrbticou a viem že oba tieto faktory môžu mať na to vplyv.. každopádne, chcela by som sa opýtať, či by by mi niekto nevedel poradiť účinný "liek" na to točenie hlavy, pretože ma to niekedy ochromí aj na pár (3-4) dní kedy sa cítim unavená, hlava sa mi točí, ťažko sa sústredím, neistota pri chôdzi a pod. A kedže nie každý deň si môžem dovoliť, aby som ho strávila v posteli, potrebovala by som niečo, čo by ma dalo do normálneho stavu v krátkom čase..viem že to nie je dlhodobé riešenie, ale niekedy mám taký závrat že sa bojím vyjsť von a to nie je nič príjemné, najmä keď mám niečo dôležité (napr. skúšku)..počula som že na to pomáhajú nejaké injekcie, ale nevyznám sa v tom.
Ďakujem za všetky rady

Lulita

Lulita - kratko som ho brala, ale okamzite ako som vzala Betaserc plus Pirabene na prekvenie sa mi uplne rozjasnilo, prestala ta neistota v chodzi, ci tocenie hlavy pri pohyboch, zohybani a tak

cindy35

tak to je lepsi pripad. a kolko si brala Betaserc kym si pocitila zlepsenie? lebo ja asi 2 mesiace a nic, tak som ho vysadila

chcem skusit aj ten Arlevert, vraj funguje na opacnom principe ako Betaserc

nechcem strasit, ale borelioza sa nie vzdy da dokazat krvnymi testami, staci chyba bunk.imunity a testy neukazu nic

Lulita

nie u kazdeho, ja som bola na testoch a nemam boreliozu, u mna na to zaberal betaserc a pirabene islo o lepsie prekrvenie, je to vnutornym uchom, u niekoho krcna chrbtica u niekoho mozno ta borelioza

Lulita

ale bola som na vysetrenie u neurologa a mam trochu slabe prekrvenie vnutorneho ucha, z nejakej priciny sa mi to asi sem tam zablokuje

Lulita

som normalne pozrela na nick, ci nie ja som to pisala, cca raz do mesiaca sa to aj mne stane, drzim sa steny a tak po byte chodim, neviem, co to je, ale vzdy ma to vylaka, trva to vacsinou cely den, vtedy som absolutne nepouzitelna :(

RNG

Naprav si travenie a vyber potravy, aby si dostala dostatok mineralov a nebudes mat tetaniu.
Krutenie sa hlavy je casto zo zapalov stredneho ucha, a je vedene vestibuklarny syndrom a vertigo
Na to pomoze tie infekcie vytlct pouzitin NAC(na slovensku ACC) v davkach 2 x 600 az 1200 mg
a enterickych kapsul oreganoveho oleja tak aby bola davka ucinnej latky carvacrolu najmenej 3 x 200 mg
Kvalitne su napr vyrabane firmou Now Foods, kde kazda entericky pokryta kapsula ma 100 mg carvacrolu.

cindy35

mne raz poradili Arlevert, je na predpis, ale neskusala som este

s tocenim hlavy zijem uz niekolko rokov a nikto kto to nezazil si nevie predstavit ake je to neprijemne a obmezdujuce

docasne mi pomohla akupunktura,ale problemy sa po case vratili