Pasivny fajciar

Príspevok v téme: Pasivny fajciar
suzandina

Chcem sa spytat, zmenila som zamestnavatela kde su vsetci zamestnanci fajciari okrem mna. Mame spolocnu velku kancelariu a fajcia vo vnutri. Mna z toho boli cely den hlava. Zvyknem si na to? Bola som na to upozornena este predtym ako ma prijali. Nic s tym neurobim. Jedine co mi zostava je zvyknut si na to...ako dlho to potrva? Alebo mozem si pomoct nejakym inym sposobom? Dakujem

Iveta Michael

M25

vďaka za radu,ale nepotrebujem ju:)

Už som tu dosť dlho aby som videla kto ako sa vyjaruje,zaujíma pózy či vyskakuje..napokon čo ma potom,nie?

J aby som niečo také nielenže netolerovala ale by som ich aj ohlásila že porušujú zákon!

gmail

ked vsetci fajcia, fajcis aj ty. je nemozne nedychat ten znecisteny vzduch. si teda fajciarka a na tvojom zdravi sa to skor ci neskor odzrkadli. treba zmenit zamestnanie, zdravie je dolezitejsie ako peniaze.

M 25

Iveta, ja by som ti aj povedala, čo je to zač, ale mám zákaz preberať takéto "zbytočnosti" .. a nechcem, aby ma blokli ..

no never vždy všetkému, čo sa píše ..

Iveta Michael

suzandina...čo si zač? :)

niekedy ani nedokážem uveriť že sa nájdu takíto ľudia ako ty teraz...

kto ťe kde urážal,hm? prešla som všetky príspevky a môžem skonštatovať že tí ľudia boli až priveľmi ústretoví voči tebe - zatiaľ čo ty si začala na viacerých celkom NEZMYSELNE útočiť...asi ťa tiež nahlásim,lebo neznášam takýchto nafúkancov:(

Iveta Michael

suzandina..

..dobre platená práca...či rakovina..?

ako pasívny fajčiar ju veľmi rýchlo môžeš získať,mne žiadne prachy za toto nestoja,tebe?

milli11

lost, mne nesedi ta jej firma, ze takto moze porusovat protifajciarsky zakon. Ktory plati nielen na SK, ale v celej v EU.

lost

No ja odkedy zijem sam a cestujem vlastnym, rodicia boli totiz fajciari, tak mi to vadi este extremnejsie :)
Staci ked si niekto zapali VONKU vo vzdialenosti 10 metrov a uz to citim a snazim sa ho odohnat skaredym pohladom na neho (aj blby vyraz a skaredost ma vyhody, chechehcce).. nedokazem si predstavit, ze by som rpacoval na takom mieste, to uz budem doma na podpore radsej :D
PS: rodicia fajcit prestali :) teda uvidim na aky cas :D

lost

dufam ze ta firma odvadza za teba zdravotne odvody, aby sme sa ti neskladali prilis na liecbu rakoviny potom :D

PS: tu je krasne vidiet, ze peniaze su nad zdravie :)

tak si kup kyslikove bomby, ako maju potapaci :)

milli11

OK. Odpoviem. Tvoje telo si na to nezvykne. Nezvykne si na cigaretovy dym. lebo, pokial viem, este nevymysleli take cigarety, co by neskodili ludskemu organizmu. Ci sa jedna o aktivneho alebo pasivneho fajciara, stale ten dym skodi.