Pasivny fajciar

Príspevok v téme: Pasivny fajciar
suzandina

Chcem sa spytat, zmenila som zamestnavatela kde su vsetci zamestnanci fajciari okrem mna. Mame spolocnu velku kancelariu a fajcia vo vnutri. Mna z toho boli cely den hlava. Zvyknem si na to? Bola som na to upozornena este predtym ako ma prijali. Nic s tym neurobim. Jedine co mi zostava je zvyknut si na to...ako dlho to potrva? Alebo mozem si pomoct nejakym inym sposobom? Dakujem

dezinfekcia

suzandina, ked budes mat casom rakovinu, tak olutujes tuto "dobre platenu" pracu. Ziadna praca nie je tak dobre platena, aby si kvoli nej odisla na druhy svet.

suzandina

preco by som mala byt srandistka? Tak tu snad niekto mal podobny problem. Nie? Je to forum tak sa pytam...na to to je ci nie? :-/

kafe

"chcela som len vediet za aku dobu ma prestane tak strasne boliet hlava... a ci vobec...." ty si iná srandistka :) veď to zistíš časom jedine TY SAMA. To ti tu nikto nepovie ani nevyveští.

suzandina

NO nepomahate mi...Nic sa s tym neda urobit. Kancelariu mi nezatvoria, miesto nie je pri okne. Odist odidem iba v pripade ze to fakt nebude uz vobec unosne... chcela som len vediet za aku dobu na prestane tak strasne boliet hlava... a ci vobec....

okoloiduciXY

záleží na kolektíve. možno keby sa o tom porozprávate a povieš že si si myslela že to budeš zvládať lepšie, tak by mohli začať fajčiť menej - aspoň by boli zdravší a bohatší :) prípadne si nájsť miesto pri okne ak to je možné. ja bych si na niekoľkohodinové pasívne fajčenie nechcel zvykať ani za všetky peniaze sveta, človek by nemal dobrovoľne trpieť kôli peniazom ak nejde o stav núdze.

doubledog

ak ta na to upozornovali a ty si suhlasila, je to tvoj problem.

zakon je sice na tvojej strane, ale to ti asi nepomoze.

suzandina

Ano mate pravdu tak by to malo byt, ale je to prva firma kde fajcia vo vnutri. Bola som informovana o tom ze to takto je, aj sa ma pytali ci s tym nebudem mat problem. Zdalo sa mi ze to zvladnem..ale teraz uz nie...je mi z toho zle, ta bolest hlavy neprestava, dokonca ma boli aj cely noc - od korena googlujem ci to ma s tym nieco spolocne ale nic som zatial nenasla.... o miesto prist nechcem, nic podobne uz nenajdem. Von je nenormalna nezamestnanost, viem ze by som to neskor lutovala

bambulka8

pasivny fajciar je viac ohrozeny ako fajciar. je to velmi nebezpecne, prestuduj si informacie o pasivnom fajceni a budes sokovana. ja nefajcim, a utekam odvsadial, kde sa fajci. je mi z toho dymu zle a zvykat si nemam zaujem. tak bud zdravie alebo peniaze. tazke rozhodnutie, zavisi od tvojich priorit

AdamKrt

Ohrad sa. Ze to, ze su fajciari, neznamena, ze sa moze fajcit v praci. Na to su zakony na ochranu nefajciarov. Ked chcu fajcit, tak mimo budovy. Zamestnavatel musi mat oddelene miesto, kde sa moze fajcit a musi to byt prislusne upravene. Inak moze mat mastnu pokutu.