Stretli sme sa po rokoch... a veľmi sa mi páči !!

Príspevok v téme: Stretli sme sa po rokoch... a veľmi sa mi páči !!
dafné

Ahojte :-)
pred 4 rokmi na tábore som som sa dala dokopy s fajn chalanom...chodili sme ale spolu iba pár mesiacov, lebo sme bývali od seba ďaleko...úplne sme prerušili kontakt. Teraz som v 1. ročníku na výške a stretla som ho tam...prehodili sme pár slov, a mne sa strašne páči! ako mám postupovať, aby sme sa viac skamarátili? :-) chápete, aby som ho zaujala a tak...ďakujem za rady :-)

nirv

Tak v šestnástich mala ešte času dosť na sex. A praveze keby spolu už boli spali, tak nemá po čom tuzit. Takto je ešte stale chrumkava.

Agnes999

par mesiacov ste sa vodili za rucicky? no tak niet divu ze ta nechal. vsetky zeny nie su take frigidne ako ty, ze ani po par mesiacoch nedaju. nemaj obavy, aj keby teraz inu priatelku nemal, teba uz chciet nebude. myslim, ze za rucicky sa uz povodil viac ako je zdrave :D

dafné

veď to by som mohla, ale ja netuším, či má priateľku, aby to nebolo trápne a nechcem aby sa mi potom vyhýbal :/

cherryberry

ako pise Tina...zavolaj ho niekam, na kavu, koncert, do kina, kamkolvek. Ak pojde, fajn pre teba, ak nepojde, aspon budes na jasnom, ze on na tom nie je rovnako. Drzim palce :))