Urobila som hlúposť a teraz neviem ako napraviť.. strašne ho milujem

Príspevok v téme: Urobila som hlúposť a teraz neviem ako napraviť.. strašne ho milujem
co_urobit

Neviem čo mám urobiť, ľúbim ho ale jemu to buď nedochádza alebo ja neviem. Dneska som sa pokúsila s druhým FB nickom mu napísať ale on hneď prišiel na to že som to ja, aj keď neviem ako a proste musela som sa priznať. Ide o to, že my sme sa stretávali len kvôli sexu, no ja chcem viac a chcela som mu (žial cez iný nick) dokázať že aká som aj vo vnútri, že ma môže aj milovať. Ked na to prišiel musela som sa priznať a som mu vysvetlila že ja som mu chcela dokázať aká som duševne, kto som vlastne JA a nech ma spozná aj takto a nie len moje telo. Potom som mu ešte napísala že si málo píšeme aj stretávame a zato som toto urobila. Ale žial mi neodpísal ani na jedno a ja som teraz zúfalá či sa mi ešte ozve :´( Strašne lutujem čo som urobila ale nechcem ho stratiť. Mne stačí aj vzťah kamarat, len nech ho nestratím. Prosim vás poradte mi čo mám urobiť lebo už som na práškoch tak sa strašne bojím. Mám mu niečo napísať a čo? Teraz v sobotu sa chystám na ples ale v podstate takto už nemám chuť na to vôbec. Velmi pekne vás prosím poradte mi, ale len nech nie to že je sprosty a taak..Je pre mňa príliš dôležitý.

TinaM

Ach...hanbim sa to priznat (asi viac sama pred sebou, ako pred vami), ze som veru zazila to iste ako tato nasa slecna. Je to uz par rokov dozadu a na moju chabu obranu musim podotknut, ze ja som do toho nesla ako len do sexu. Ale tiez mi nedoslo, ze kym ja planujem romanticku buducnost, on ma ma len ako zabavku. A potom to prislo- doprosovanie, vyvolavanie, sms-kovanie, plac, zufalstvo...nikdy v zivote som sa tak neponizila ako vtedy. A samozrejme to bolo prd platne, pretoze uz od zaciatku sme to kazdy smerovali inam. Slecna, spamataj sa, pozbieraj poslednu hrdost, ktora ti zostala a nekontaktuj ho. Lebo o par rokov, ked si na to spomenies, budes sa citit tak trapne, ako ja. Nie je nic horsie, ako ked clovek sam sebe posliape, opluje a uplne zahodi svoju hrdost.

Joyko

pre ostatnych ktory chcu len sex tak hlavne sa nezamilujte!
tvoj pripad je jasny mala si sex a si sa zamilovala pekne co cakas od druheho ze sa po sexe hned do teba zamiluje ? on urobil dobre daval si pozor aby nestalo nieco viac jemu islo len o sex tak nic viac necakaj..
Čo urobit? myslim ze nic pokial on o teba nema zaujem a zabudnut nato co sa stalo a nevyhladavat ho chce to CAS kym to pominie..ako dlho to bude trvat to zaleži od teba..

lea128

No dievcata, ja som raz tiez stretla chlapa, vyspala som sa s nim este v ten den (aj ked som to nemala vo zvyku) povedala som si, ze skusim sex na jednu noc no dotycneho som o par dni nahodne stretla v jednom podniku, kedy ma pozval vonku, ja som tusila o co mu ide, tak som mu naznacila, ze chcela som len sex na jednu noc, nie na viac noci :) On s tym suhlasil, pozval ma este aj na vylet, ja som to nebrala vazne, zeby z toho nieco mohlo byt. No dotycny sa do mna zalubil a ziskal si aj on moje srdce. Nikdy ma nenapadlo, zeby z toho mohlo nieco byt, tiez som bola nazoru, ze ked sa vztah zacne sexom, vzdy to pri tom sexe zostane. ALe obcas sa to moze skonict aj inak :) Sme spolu uz par rokov, aj ked pride obcas nejaky problem mame krasny a super vztah :) Ked ho chces ziskat, musis mu dat pokoj a ukazat mu, ze mas nejaku hrdost. Ja keby som zacala vtedy svojho priatela prenasledovat a ozyvat sa mu, ci ho sialene chciet, nikdy by som ho neziskala. Chlap nikdy nebude chciet zenu, ktora sa ponizuje a doprosuje sa takto detinsky o lasku. Ak si ho chces ziskat, musi to byt tak rafinovane, aby si to ani nevsimol, ale nemyslim si, ze take nieco dokazes. Podla toho co si napisala, si dost hlupucka, ak si si neuveodmila, ze takymto sposobom si ho od seba uplne odplasis. Kuzlo zeny je nechat muza rozhodovat, ze to on si vybera a dobija srdce zeny, s ktorou chce byt...

Leela333

Súhlasím s ostatnými. Prepáč, ale čo si čakala? Kde je sex, tam vždy prídu city a akosi väčšinou patria tie city žene. Muž dokáže tieto dve veci lepšie oddeliť ako my. Jemu sex stačí a teraz si navyše o tebe pomyslí, že si nejaká bláznivá stíhačka. Ale keď na to dostane chuť a iná po ruke nebude, určite si na teba znovu spomenie, to mi ver. Otázkou je, či si ochotná mu "podržať" kedykoľvek si zmyslí a sama byť nešťastná z takého vzťahu. A to dúfam, že nie si ochotná. Nájdi si k sebe aspoň trošku rešpektu a nerob mu podložku. Zozbieraj trochu hrdosti, prosím ťa.

Slecna A.

prepac, ale kde si mala rozum, ked si sa s nim zacala stretavat kvoli sexu? Ak sa stretavas s niekym len pre tuto vec, ides snad do toho s tym, ze tam nie su ziadne hlbsie city, nie? A co cakas, ze on zrazu k tebe zahori velkou laskou, lebo pochopi, ze tvoje lacne spravanie nema nic spolocne s tvojou neznou a romantickou dusickou? Prosim, napis, ze mas 10 rokov a pochopim tvoje spravanie :D :D
Ak si uz zena, rozumej dospely clovek, musis si byt vedoma svojich preslapov a niest si za ne zodpovednost. Ak sa chlanovi odovzdas len tak, v zivote, v zivote ta nebude chciet ako zenu, ktoru by mohol milovat...Nikdy, chapes? Vobec nerozumiem, coho sa ty teraz vlastne u neho dozadujes. Ked uz si sa pred nim ukazala ako lahke dievca, uz ho radsej neotravuj, nevtieraj sa, nedozaduj sa nicoho...lebo to este viac pokazis. On je sprosty, ale ty si tiez. Utekaj od neho kade lahsie a nabuduce pouzivaj rozum, ked sa s niekym zoznamis...

fero11111

nesi z kosic? a co mas urobit? precitaj si po sebe co si napisala to je hnus a des roztiahla si mu za ucelom sexu a co cakas? ma ta za handru za objekt ktory uz presukal pretiahol sa spametaj daj dokopy a nestrapnuj sa ... mam pocit ze mas 15 a to bude asi 2 krat tolko