Čo tym chce dokazat?

Príspevok v téme: Čo tym chce dokazat?
foxterier

caute, pred 3 tyzdnami sme sa rozisli s priatelkou, nie zrovna v najlepsom, po 3,5 roku, ale tak horsie sa stava, viem ze sa hned nalepila na jedneho postarsieho chlapa aspon na jej vek teda, a na fb dava strasne zalubene fotky, viem ze som pako ze sa nad tym zamyslam, ale tak predsalen, bola to dlha doba s nou

Iba Katka

Môžeš si aj skryť jej príspevky. Ona nebude urazená vypisovať, prečo si ju zmazal a ty nebudeš vidieť jej zaľúbené fotky

foxterier

pisat jej uz nehodlam, ani ju vymazavat, znasam to uz celkom fajn, myslel som ze to bude horsie, a fb sa chystam zrusit, vdaka za rady =)

Blondula

ak sa uz spolu nebavite,je zbytocne ju mat v priateloch a tiez by som ju zmazala a aj zablokovala :D a ak ju tak strasne chces v priateloch mat,tak si aspon zmen status na "zadany" :D preco ? ... len tak... radsej sa sustred na ine veci a nie vysedavanim na FB...

Simonella

Filipova - len pre info - JA NIKOMU NEHOVORIM, ABY TO TAKTO AJ UROBIL AKO SOM TO NAPISALA. HOVORIM, ZE UROBILA BY SOM TO TAKTO JA, TAK CO? KOLKOKRAT TO TU ESTE BUDEM MUSIET NAPISAT?????????

M 25

Simo, pride mi to ako psychické sado-maso z jeho strany .. však ked je rozchod, tak je koniec.. a hlavne, ked sa tak zle rozišli ..