Čo tym chce dokazat?

Príspevok v téme: Čo tym chce dokazat?
foxterier

caute, pred 3 tyzdnami sme sa rozisli s priatelkou, nie zrovna v najlepsom, po 3,5 roku, ale tak horsie sa stava, viem ze sa hned nalepila na jedneho postarsieho chlapa aspon na jej vek teda, a na fb dava strasne zalubene fotky, viem ze som pako ze sa nad tym zamyslam, ale tak predsalen, bola to dlha doba s nou

Filipova

Simonella - len pre info - tym, ze by napisal svojej ex stavnatu spravicku so smajlikmi ako dokaz, ze ju ma na haku, by tym sposobil len pravy opak - a to, ze ho to stale zoziera a ona by bola stastna. clovek, ktory ma niekoho na haku, tak ho ma na haku a nema potrebu ani zaujem vypisovat podobne hluposti :)

Neviem, preco by to musela byt z jej strany pomsta, mozno sa pohla dalej.. ano, boli spolu 3,5 roka, ale bohvie, ci posledny polrok, rok, uz ona neslintala po inom... vzdy pozname rozpravanie len jednej strany, ktore moze byt vyrazne skreslene..

Doubledog - ty hovoris, ze sa predvadza, ale stavim sa, ze keby to tu bolo v opacnom garde a spraval by sa tak chlap, pisal by si, ze jednehoducho sa pohol dalej a nema ho ta zenska co spehovat ;)

Simonella

lea - vazne? a ta jeho byvala sa nesprava detinsky?
to bol len moj navrh, ako by som to urobila ja. samozrejme sa tym nikto riadit nemusi..

lea128

Simonella, pisat jej nejake stavnate spravy je tiez trapne a detinske. Ona si moze robit co chce, ved ste sa rozisli. Aj ked ty by si taketo veci nerobil, zeny sa obcas spravaju ako nenormalne po rozchode. Boli ste spolu dlho, je jasne, ze ta to este vzdy trapi, rovnako ako ju. Som stastna, ze ked ja som prezivala taketo veci, neriesilo sa vsetko na fb. Je to strasne trapna doba, ze vsetko kde sa clovek pohne, co robi, kde a s kym je sa musi vesiat na facebook. Len sa jej prosim ta neozyvaj ziadnym sposobom, tvar sa, ze to ignorujes, ju to bude stvat, co je dobre. Nedas jej aspon najavo, ze ta to trapi. Znie to strasne klise, ale cas je nato najlepsim liekom. Musis len prekusit to najhorsie obdobie a potom uz bude ovela lepsie. ..

Agnes999

tak ked ste sa rozisli, zrejme ste na to mali vazny dovod tak sa nou uz viac nezaoberaj. nemohol si cakat, ze ostane do konca zivota sama a koho a ako rychlo si nabrnkla je jej vec.

Simonella

chce aby si ziarlil.. a dokazat ti ze sa ma dobre, ze jej nechybas a ze je straaaaaasne zalubena.. podla mna to je len jej vypocitavost voci tebe. ja na tvojom mieste by som si ju vymazala a este pred tym jej napisala nejaku stavnatu spravicku :D so smajlikmi.. nech vidi, ze ti je na haku.. (alebo sa tak aspon tvar); a zacni si aj ty uzivat, aby si skor na nu zabudol, chod von s kamaratmi, a tak a uvidis, ze casom pride ta prava:)
nad takymto vztahom sa netrap hoc trval 3,5 roka.. ako popravde, ja som zazila to iste, cize :D :D..
drz sa!

aadriaanka

Neviem, prečo ste sa rozišli, ale tvoju bývalú to evidentne dosť štve a chce ti ukázať aká je atraktívna a žiadúca pre iných mužov :D Dosť smiešne ak to robí staršia žena, koľko máte rokov?

doubledog

ved zas na druhej strane, preco by si do teba nerypla, nie? :)

ber to sportovo, je to nieco ako proces odputavania sa od seba.

vlastne by si mohol byt aj rad, ze ju ma co rozptylovat, inak by ta mozno obtazovala o dost horsimi sposobmi