Zalubena do ucitela

Príspevok v téme: Zalubena do ucitela
mata 1

Cavte všetci, viem že tu už podobná téma bola ale potrebujem poradit.Zalubila som sa do uciteľa a trva to už asi 2 roky. Je ku mne veľmi mily, so všetkým mi pomáha, stale sa na mňa usmieva a kazdy deň chodíme spolu do skoly. Medzi nami je vekový rozdiel 10 rokov lebo ja mám 14 a on 24. Prosím poraďte do mám ďalej robit či mám jeho správanie ignorovať alebo nie lebo už mi aj povedal že som jeho obľúbená žiačka a ja som mu zagratulovala k meninám aj som mu dala daek na vianoce aj na fb si píšeme úplne v pohode ako keby sme boli kamoši aj spolu kecame úplne kamarátsky ... Proste plsss pomooooc ........

peta111

ale teraz som si spomenula, aka som byvala ja... mne sa tiez pacili starsi, ked som bola v tvojom veku... take platonicke lasky, ja som to ale fakt prezivala... teraz mam na to pekne spomienky :) 10 rokov rozdiel- to je normalne, ale neskor...

peta111

si pod zakonom, zavreli by ho... ked budes mat ty 24 a spomenies si na toto, tak si pomyslis, aka si bola domyslava..nechcem povedat hlupa, este si mlada proste.. aj jeho znami by boli pohorseni, nieto este tvoji rodicia..

pazurik

bud si domyslas, co neexistuje, alebo je to pedofil :-D
to, ze je niekto k tebe mily, este neznamena, ze ta miluje...nechaj to vysumiet a hlavne mu o svojej zalubenosti nic nenaznacuj.