Oblecenie na statnice

Laura12589

Ahoj rifle su podla mna neprijatelne, vsak tych par hodin to prezijes. Este alternativou mozu byt taketo dake nohavice ladymania.sk
Tieto som mala ja na statniciach

ebi77

nerobte si srandu z tej modelky, ja mám podobnú postavu ako ona a tiež mi tak trčí sadlo z riflí, aj keď mám normálne číslo :D ale máte pravdu ona je napraskaná v tých rifliach :D ale mne trčí rovnako aj keď nenosím také uzke rifle, takže prosím neurážať modelku! :DD

olivienka

vidíš rhea, o tom to je... preto som písala, že záleží na učiteľoch... dám ruku do ohňa za to, že u nás by také niečo nikto nespravil, možno by mali poznámky, ale by boli protivní, alebo by dali (možno aj podvedome) horšiu známku, ale na štátniciach sú (alebo by mali byť) prvoradé vedomosti

vilaamalka23

nechapem vyroz ,že nemáš čas zhánať slušné oblečenie.....ved si davno vedela že ta čakajú štátnice , tak neviem prečo až teraz zhánaš oblečenie a každy dospelý človek by mal mať aspon jeden slušný kus /kostym,alebo saty / pre takého priležitosti

olivienka

a inak naša komisia to tiež nepreháňala s tým oblečením. a to som na celkom "elegantnej" :D škole. aj keď, možno sa radíme k tým spomínaným umelcom :)

Agnes999

Filipova: ta modelka na fotke ma super postavu, stihlunka, ja by som taku hned brala :-) Ale je fakt, ze si dala evidentne o cislo mensie rifle a ze aj ta trocha sadla co ma jej nepekne vyniklo. No treba sa vediet obliect.

Agnes999

ja by som si na statnice rifle urcite nedala. neviem kedy ich mas, ale nieco poznahaj, v obchodoch alebo mozno nejaka kamaratka znama bude mat pozicat. nieco urcite zozenies. aj internetovych obchodov je spusta.