Oblecenie na statnice

olivienka

to musíš ty vedieť, ako to na vašej škole chodí a či si napr. aj učitelia potrpia na oblečenie. ja myslím, že v kombinácii s tou blúzkou a vestou by sa to znieslo, aj keď tie tvoje neobľúbené tenké elegantné by určite pôsobili formálnejšie. záleží celkom aj, v čom idú tvoje spolužiačky. ja som inak mala štátnice včera :) a mala som čierne šaty, ale väčšina báb mala tie "slušné" nohavice, a jedna mala čierne legíny s čižmami + niečo blúzkovité + sakovité, neviem už presne, ako to vyzeralo :D ale vôbec nebilo do očí, že fuuj legíny, to sa na štátnice nehodí. proste vyzerala normálne slušne oblečená.
ale dôležité je aj, aby si sa ty dobre cítila

susedfero

no ak chceš isť za kravu, tak si daj kludne rifle, ale určite nezapôsobiš dobre na štatinicovú komisiu, ŠS je skúškou aj dospeleho človeka , oblečenie je tvojou vizitkou a taktiež, že si vážiš členov komisie, sú priležitosti ,kde jednoducho treba akceptovať dresscode ,takteiž nejdeš do divadla či na svadbu alebo na pohreb v riflách alebo v tom čo nošiš do školy, jednoducho , úcta aj rešpekt sa vyjadruje aj vhodným oblečením na tú ktorú príležitosť !

flegma

ved si daj silonky a na to nohavice, puky byt nemusia a ani cierna farba nie je povinna
hocico,len nie tie rifle :)

klik klak

to nie je tym zeby som nevydrzala, ja nemam problem s elegantnym oblecenim a dost casto ho nosim, len nemam tie klasicke cierne nohavice s pukmi :D Iba ked tak take ktore su presivane vpredu cize to robi vpredu okolo zipsu len taky trosku nabraty efekt alebo mierne pudlovity, ale fakt minimalne no a potom tmavosive elegantne v ktorych asi najskor zamrznem lebo su tenke. No vidim ze tie asi fakt nie su vhodne, este ze ste mi oci otvorili

Filipova

Preboha to čo za modelku je v tych nohaviciach vyfotena... ako jej krasne vyniklo sadlo :DD to som este nevidela :DD

A ci chces ci nie - su to obycajne rifle.. aj ked cierne..

To je fakt taky strasny problem vydrzat par hodin v normalnych slusnych nohaviciach?

ebi77

tak ja by som tie nohavice na obrázku neobliekla určite, vyzerajú čisto ako rifle, aj keď možno nie sú z rifloviny. Ak sa na to ty cítiš, tak si ich daj.

flegma

ked uz aj chalani v ten den dokazu na seba navliect oblek, co vacsina ma k tomu odpor, tak hadam jeden den vydrzis v niecom slusnejsom, ako su rifle
jedny slusne nohavice su zaklad satnika

klik klak

vy ma nechapete asi ake myslim, to nie su take kadejake rifle, ja ani neviem ci patria do kategorie rifli ale maju vzadu na zadku vrecka, vpredu tiez dve ako kazde nohavice, putka na opasok a dole zuzene. Nieco taketo: www.obchod-oblecenie.sk
k tomu by som si samozrejme dala bielu bluzku a vestu na gombicky (nie bavlnenu) plus cizmy

ebi77

mala som dva krát štátnica a každí sa snažil mať na sebe kostým a v žiadno prípadne nejaké podivné riflové "elegantné" nohavice, a to som mala štátnice pred dvoma rokmi, nie pred desiatimi, myslím, že praktiky sa odvtedy nezmenili