Dlhodobe bolesti vajecnika a meskajuca menstruacia

Príspevok v téme: Dlhodobe bolesti vajecnika a meskajuca menstruacia
nikuska000

Dobry den,
Uz vyse dvoch rokov mam stale bolesti laveho vajecnika, vacsinou je to bodava paliva bolest. Ci uz mam menstruaciu - vtedy je to najhorsie aj cca 4 dni pred nou,ale aj hocikedy mimo menstruacie. Bola som uz u troch gynekologov, nic mi nezistili, posledny mi povedal ze to mam psychicke. Teraz mi uz dva tyzdne meska menstruacia, a citim silne tlaky v lavom vajecniku, razi mi to az do nohy, tlaci mi to aj na mocovy mechur a boli ma aj vchod do posvy... Nic mi nepomaha proti bolesti. Robila som si dva testy, vysli negativne. Rok a pol som brala antikoncepciu yadine, cca pred troma mesiacmi som ju vysadila... Uz zacinam byt z toho zufala... Celkovo mavam velmi bolestivu a silnu menstruaciu no vzdy ma viac boli ten lavy vajecnik... Ked mi zavadzali kameru do vajcovodov v tom lavom ma to priserne bolelo ani to neslo poriadne, v pravom to bolo v pohodicke iba trochu neprijemne, doktor mi vtedy povedal ze mam mierne odchyleny ten lavy vajecnik a ze to je v poriadku.. Mam 23 rokov a staleho partnera, no casto mavam problemy s mykozami... Viete mi poradit co by to mohlo byt? Alebo odporucit dobru gynekologicku v bratislave? Ku gynekologovi po predoslych skusenostiach uz nechcem ist... Vopred dakujem za odpoved.