Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ďasná, zuby

Príspevok v téme: Ďasná, zuby
alex14

prosím vás o radu.už dlšiu domu mám na predných dolných zuboch ako keby napuchnuté dasná ktoré sa mi oddeluju od zubu .na velajších zuboch mám odhalene zubné krčky .pri umývaní zubov mi z dasien tečie krv dennodenne a to pouzívam najmakšiu zubnu kefku Curaprox . z dasien ide tiež zápach prosím vás viete mi poradit ? dakujem ...

Ratka

Alex14, zubná pasta sama o sebe ti nepomôže,najskôr treba komplet vyčistiť ústnu dutinu, skús nájsť v tvojom meste dobrú dentálnu hygieničku, naozaj budeš spokojná....

alex14

neviem či mám paradontozu ja som bola aj u zubárky tá mi povedala ako si mám zuby umývat ja do dodržiavam a skusala som aj paradontax zubnu pastu a nič...

klik klak

nemas nahodou paradontozu? Asi fakt tu dentalnu hygienicku alebo zubne pasty a ustne vody urcene na tento typ problemu

Ratka

mala som podobný problém, teraz však pravidelne navštevujem dentálnu hygieničku, veľmi mi pomohla, problémy zmizli

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.