Spravy v TV

Príspevok v téme: Spravy v TV
narkoza..

tymto prispevkom by som chcel reagovat na vysielanie tv "narkozy" a na ich hlavnu spravodajsku relaciu, ktora mi poslednu dobu nenormalne lezie krkom, nechapem na aku uroven dane spravodajstvo kleslo, priklad: tohotyzdnova reportaz o zoskrabovani dialnicnej nalepky z okna auta (s priamym zivym vstupom!!), pri pozerani som si pripadal ako retardovany, resp. to vysielanie mi prislo ako pre cielovu skupinu imbecilov bez urazky..
a dalsie "hodnotne prispevky" typu - zatulany pes opät s priamym zivym vstupom.. ked tam nemaju co vysielat tak nech tie noviny skratia na 30 min., pri niektorych tych prispevkoch sa sam clovek citi trapne aj za toho reportera.. a dalsia vec tie kvazi vtipne poznamky moderatorov medzi sebou, to sa snazia vyvazit pocet vrazd,znasilneni alebo dalsich tragedii na jedno vydanie? preco radsej nezaradia viac pozitivnych prispevkov, lebo podla mna nikto nie je zvedavy na tie trapne poznamky..
a nezaostava nia tv "hnoj" - sobota vecer, hlavny program: Kamenak??? si robite srandu? ved stv ho reprizovala min. 39krat.. a nekonecna telenovela "panelak"? to bude serial celeho storocia, (predpokladam jeho ukoncenie po 132. serii v roku 2067) kultura vysielania u nas je blizko absolutnej nuly -273 celzia. a tymto bodom moj nazor koncim..

lost

to uz radsej ludia chodte za realnymi susedmi a dajte hodinovy kec s nimi, bude to bez debilin a hlavne este debilnejsej reklamy a najhlavnejsie nie 30 sekund pred koncom serialu, co je vrchol drzosti komercneosti kvazitelevizie..

lost

www.recenzie.org-

Problém „denného“ nakrúcania je viditeľný už „technicky“: rýchlo nahnať do šedivo nevýraznej výpravy „typického činžiaku“ (zopár stolov a stoličiek, v lepšom prípade výčapný pult) zopár štatistov alias tri štyri dobre stavané bratislavské vysokoškoláčky a pustiť do toho americký slaďák (celkom by ma zaujímalo, ako to má právne oddelenie televízie vyriešené s autorskými právami). Ak musí komparzista ľubovoľného pohlavia povedať dve slová, hanbí sa, preskakuje mu hlas, pozerá okolo seba, do stropu, do kamery, vráža do predmetov, v hlase afektovaný tón. Ja by som to nezvládol lepšie. Ale ja neleziem pred kameru.

Nežiadam, aby v každej epizóde zomrela nejaká postava (hoci je to v tomto prípade fajn predstava), ale na 99% sú zápletky VEĽMI zlé. Epizóda 273. Angie daroval Karol retiazku, ktorá sa jej nepáčila, no nevedela, ako mu to má povedať.

atd

ewka.

vo všetkom ti dávam za pravdu ALE Panelák nechaj na pokoji !!! aspon sa človek odreaguje pri niečom normálnom, niele samé kriminálky typu CSI...

ja panelák zbožňujem

blecha

my nemáme doma TV a vôbec nám to nechýba. Máme pc, veľké monitory, takže tv je úplne zbytočné.

Keď sa náhodou dostanem niekam, kde je tv, tak mi iba stúpa tlak a otvára sa kudla vo vrecku. Tv je hnoj ako to tu bolo povedané a nielen táto jedna, ale všetky a hlavne sú všetky pod vplyvom ... :/

narkoza..

tiez radsej pozeram filmy v originalnom zneni, clovek si pritom aspon jazyk nauci..
a tiez v povodnom zneni isiel cez vikend uzasny filmovy kusok na stv2, pocas ktoreho som mal v kuse otvorenu sanku a to trvalo aj po pozreti, odporucam.. (angl. nazov Hardcandy)

Filipova

Inak vacsinou su aj dobre serialy a filmy v TV pokazene a znicene prisernym slovenskym dabingom.. Cize ani na ten ucel TV neposluzi :)