Milovanie s kondomom, mozem byt tehotna ?

Príspevok v téme: Milovanie s kondomom, mozem byt tehotna ?
LoveLike

Ahojte,

dnes som sa rano milovala s priatelom a najprv to bolo len tak, ze nesiel dnu, ale dotykal sa ma, no neurobil sa... Potom sme sa rozhodli, ze to skusime, bolo to v pohode, pouzili sme kondom.

Urobil sa vnutri, ale mal ten kondom na sebe. No ked si ho dal dole, neskontroloval ci je prasknuty..... Teda asi keby praskol, to by si vsimol, ale co ak v nom bola nejaka dierka mala alebo nieco...

Cely den mi je od rana zle, na zvracanie, mam strasny stres z toho ze co ak !

Mam si kupit tabletku po ? Asi by som vtedy bola aspon kludna alebo co.

Dakujem za rady

niks555

preboha kolko mas rokov ? a keby si bola tehotna co nieje mozne urcite by si nemala priznaky na druhy den ! sa nauc prv anatomiu jak co funuje a kedy dochadza k oplodneniu a potom spi s niekym :)

TinaM

Asi tak...nevyzrete deti nemaju co sexovat, lebo ocividne nemaju ani zakladne informacie. O preventivnej prehliadke u gynekologa tiez zrejme nikto nic nepocul. Zajdi k nemu (urcite si tehotna) a on ti aspon vysvetli, co a ako funguje.

LoveLike

Ale on ten kondom neskontroloval :(

Ani ked sa ma dotykal penisom, nemozem byt z toho tehotna ? Viete to co ide z penisu este pred tym....

alibi

typicky stres po sexe neskusenej zeny. upokoj sa garantujem ti, ze tehotna nie si. a ked sa ukludnis a pochopis, ze nie si tak aj priznaky, ktore mas vsetky zmiznu. uvidis tak ziadny stres :)