Valentín

Prezyvka55

skajka este si zabudla dodat ze predsa darceky si mozme davat aj inokedy :D ale inak sranda ze ti co hovoria sa vacsinou neobdaruvavaju ani inokedy :D

btw: valentin pre mna nie je nic extra ale aspon je to zamienka nieco oslavit tak preco nie :D darcekmi nie ale aspon pekna vecera alebo tak

lost

konecne koniec, dnes clovek nevie ci vyrusuje, ak nieco od niekoho chce :D
napr.. napisem kamosovy len tak ze cau co nove, a co ak je zaneprazdneny ? :D
alebo som mohol ist k babke, ked je uz ten koniec sveta, ale co ak su zaneprazdneni? :D
a podobne...
ale karfioly a samrolky moje verne, to bol osud. idem do obchodu 1, tam nic, tak ze kaslem to, skusim obchod 2, a tam pozeram ze AKURAT kurier im doniesol samrole :D cize fakt, o par minut skor by som isiel a bol by som dnes na suchu :D i ked mam v aute dalsie 3 samrole ako zalozny zdroj .. keby nieco :D

vidite, a teraz niekto zalozte temu "Co som kupil/a na Valtentina" a potom o rok to bude ako dobry navod..

Agnes999

Kupila som si sexi pradlo, chcela som sa nahodit a potesit ho ked dojde, ako valentinske prekvapenie, kedze spolu nemozme byt dnes, tak zajtra. A kedze on ten sviatok evidentne neoslavuje, tak neviem, ci je to vobec vhodne, ci nebudem trapna a ci na to vobec mam naladu.

Agnes999

No pokecam s nim zajtra ked dojde. Som bola v obchode a kupila mu okrem ineho srdcovu bonbonieru. Videla som chlapov jak kupovali srdcove bonboniery a kvety a nejake zeny tym u nich doma boli isto potesene. A ked ja som nedostala ani len sms, doslo mi to tak luto, ze som celu tu bonbonieru sama zozrala. A teraz mi je zle, fuj!

Slecna A.

agnes, o takychto veciach treba komunikovat dopredu...Ja som vzdy kazdemu frajerovi oznamila, ze tento sviatok bojkotujem a ked mi chcu dat cokoladu, nech tak urobia den pred tym :) Kedze je to vas prvy Valentin a on si nespomenul, potom ho asi fakt neoslavuje...treba pokecat :)