Zvlastny pocit v novom byte

Príspevok v téme: Zvlastny pocit v novom byte
quixinana

pred troma dnami sme sa po styroch rokoch, co sme byvali u svokrovcov, prestahovali do prenajmu, posledny rok som len snivala, ako si zariadim, skraslim byt ako budeme sami a ked sme uz tu, padla na mna akasi apatia, je mi smutno a citim sa tak neisto a mam strach z noveho okolia a susedov, len lezim na posteli a nic sa mi nechce, zazili ste nieco podobne? ako to prekonat?

0vecka

podla mna je toto typicka zivotna situacia... clovek nieco velmi chce a ked to dostane zisti ze to nebolo az tak super...

sweater*

urcite niesi jedina. prekonas to tak, ze sa tomu nepoddas, skus mysliet nato ze to bol spravny krok, byvate vo vlastnom, ked budes behat dakde pomeste, uvidis nieco co by sa hodilo do bytu, kup si to, skus to zveladovat, ide o to spravit si z toho domov, miesto kde sa budes citit dobre a to potrva nejaku dobu nez k tomu ziskas taku citovu vazbu. ale urcite tomu nepodliehaj, keby ste sa vratili nas5 k svokrovcom, rychlo by si vytriezvela a lutovala toho, treba teraz zabojovat a uvidis ze sa ti tam zapaci