Overenie partnera

Príspevok v téme: Overenie partnera
malasvinka

Mozno mi tu aj vynadate, ale aj tak ma zaujima vas nazor. S priatelom zatial nebyvame, ale planujeme to. Sme spolu cez rok. A moj drahy stale chodi na pokec. Samozrejme, ze vzdy ked je tam mi aj pise. Aj ja tam chodim. Asi to je nejaka zavislost, alebo co. Ale ja s nikym cudzim nepisem, jedine s priatelom a s kamoskami a celkom cloveka tesi, ze mi tam stale pisu ti cudzi aka som pekna atd.
No a moja otazka spociva v tom, ze mam v plane si urobit druhy nick a jasne aj stiahnut foto z netu, urobit tam album s takymi 3 fotkami, a ked bude mat ten nick take dva mesiace zacat pisat mojmu drahemu, a zistit ci odpise a pisat mu, ze skoda ze je zadany a pod..Chcem vediet jeho reakciu. Co si o tom myslite?
Ja viem, ze vo vztahu ma byt dovera, ale ako sa hovori, doveruj, ale preveruj

Slecna A.

mimulus, ticho, nahodou ma to bavi :D :D
a doubledog, vravim, netreba byt naivny...ale tak isto netreba zbytocne robit zavery :)

Slecna A.

presne tak...ved aj tie baby, co tu pisu v style "podviedol ma", "ma asi inu", "pise si eroticke spravy s inymi", "pozera po inych", nechcem byt zla, ale chyba je aj na strane tych dievcat...A taki chalani presne vedia, s akou sa maju dat dokopy, aby im cosi podobne preslo...je jedna taka holka, ktora chodi len s chalanmi, ktori ju neskor podvedu...chyba je aj u nej. Cize je fakt dolezite naucit sa ludi rozoznavat a vediet si vybrat vhodneho partnera...

Lulu2011

myslim, ze aj v dnesnej dobe je uprimna laska a vazenie si toho, co ma clovek doma, do vetra je clovek kym ozaj nemiluje, alebo si potrebuje nieco dokazovat, takze jedine, co sa treba naucit, je mat spravny odhad na partnera

Slecna A.

Lulu, presne tak. Urcite netreba byt naivny, to nie...ale pokial clovek vidi, aky je jeho partner, pokial je skutocne uprimny, pokial sa dvojica vela rozprava, riesi svoje problemy priamo a otvorene, naco strach a nedovera? Tym sa len vztah nici...A hlavne viem, ze keby mal ten moj inu alebo by sa zmenil cokolvek u neho voci mne, viem o tom prva...

Lulu2011

slecna - dobra odpoved, netreba sa nechat zneistit, nie kazdy chlap potrebuje riesit ine zeny, ked nejaku miluje, ale musi ozaj milovat a hlavne mat v poriadku sebavedomie svoje