Overenie partnera

Príspevok v téme: Overenie partnera
malasvinka

Mozno mi tu aj vynadate, ale aj tak ma zaujima vas nazor. S priatelom zatial nebyvame, ale planujeme to. Sme spolu cez rok. A moj drahy stale chodi na pokec. Samozrejme, ze vzdy ked je tam mi aj pise. Aj ja tam chodim. Asi to je nejaka zavislost, alebo co. Ale ja s nikym cudzim nepisem, jedine s priatelom a s kamoskami a celkom cloveka tesi, ze mi tam stale pisu ti cudzi aka som pekna atd.
No a moja otazka spociva v tom, ze mam v plane si urobit druhy nick a jasne aj stiahnut foto z netu, urobit tam album s takymi 3 fotkami, a ked bude mat ten nick take dva mesiace zacat pisat mojmu drahemu, a zistit ci odpise a pisat mu, ze skoda ze je zadany a pod..Chcem vediet jeho reakciu. Co si o tom myslite?
Ja viem, ze vo vztahu ma byt dovera, ale ako sa hovori, doveruj, ale preveruj

Slecna A.

ale takyto vztah my mame...sam od seba ma zavola, nech sa pozriem, co je to to "plus", kedze sme to nikdy dovtedy nevideli, sam si napise do profilu, ze je zadany a ochotny maximalne pokecat a podobne....a to nehovorim o inych veciach z bezneho zivota. Preto vravim, ze pochybnosti nikdy neboli, ale ked som mala moznost si precitat nieco, tak som si precitala :D zas na tom nevidim nic zle, pokial som nikdy pred ani po nerobila z toho sceny...Kebyze ma vlastna hlava dozenie riesit to ako zakladatelka temy, asi vyhladam odbornu pomoc...

Lulu2011

ze slusne rpcky sa nechavaju a podozrenie ak nahodou nejake je vymizne a zena je kludna, staci na too dobrovolne ukazat archiv :)

Lulu2011

jasne, lenze ona netusi a zoziera ju to, moze ziastit ze sa nic nedeje, alebo deje a porazi ju, to je uz riziko, kazdopadne je nervozna a treba to riesit, ja by som sa nenapadne opýtala, co mu ten pokec dava, ci je tam nieco pre nho smrtelne dolezite, coho sa nechce vzdat, mozno tam ma kamaratov, tak ked to ma tak zauzivane, sa mu to nechce rusit

tuky-tuk

ved to som tym naznacovala..ze ak by mal za usami, tak si ju nezavola k sebe na kolienko, ze na milacik pod sa so mnou pozerat s akymi zenami si pisem..sak sme neni z naivkova..tym padom to ze ty si stihla preletiet 100 riadkov nic nedokazuje..keby tam nieco mal, nevola ta, resp. je to uz davno zmazane ;)

Slecna A.

ved ja viem, ze nie je idiot :D Prave preto som ho nikdy netrapila otazkami, co robi na pokeci, s kym si pise, o com...ale tak mala som moznost okom vidiet s kym si pise, tak som sa pozrela :D ale nie kvoli pochybnostiam, tie som nemala a tym, co som videla ani ziadne mat nebudem :)
No...suma sumarum, tym som chcela este na zaciatku zakladatelke temy povedat, ze pokial nema vyslovene pochybnosti, nech sa neponizuje natolko, aby musela takto klamat, ako planuje...ak su pochybnosti, treba o nich hovorit...

doubledog

netusim, ci nieco skryval, kludne je mozne, ze nie.
z tejto prihody sa to zistit neda.

v ziadnom pripade neverim tomu, ze slecnin priatel si neuvedomil dosledky toho, ze ukazuje archiv svojich sprav z pokecu.
to by musel byt naozaj velmi hlupy.

Lulu2011

myslis, ze slecnin este cosi skryval? moze mat dobreho chlapa, zeny pritahuju bud dobrych, alebo blbcov, vacsinou nieco medzi tým nie je