Partnerova ex bola s ním tehotná

Slecna A.

To myslite vazne, ze toto je to iste dievca, co tu pisalo o tujach? :D o moj boze, na tom som sa teda velmi dlho kosila.. :D :D Tak okrem toho, ze je to zaletnik, lebo vsak pozera po tujach, ona je sama nevyrovnana a este do toho toto! Podraz z minulosti :D

Leela333

Omg, tiež si tú IP pamätám, ale vôbec ma to netrklo.

Myska, keď ťa tu odhalila Dadula, asi už neprispeješ, ale poviem ti len, že po 1. bol to len plod (čo si myslíš, aký je medzitým rozdiel? Podľa teba je plod plnohodnotný človek alebo čo?), čiže nie dieťa.

A po 2. to nie je tvoja vec, ale absolútne sa do toho nemáš čo starať a keď už ťa to tak trápi (neviem síce prečo vidíš svojho partnera inak, keď on a ten potrat nešiel), tak už sa na toho chlapa vykašli, lebo ty si stále hľadáš len dôvody, napíšeš na fórum, poradia ti to ukončiť, ale ty sa len sťažuješ a sťažuješ a aj tak s ním ostaneš. Tak sa už rozhodni čo chceš konečne.

Slecna A.

Valentinka, v prvom rade to nie je tvoja vec. Mozes byt pohorsena, mozes si o tom mysliet svoje. Ale nie je to tvoj zivot, aby si sa do toho miesala, nebodaj nieco niekomu vycitala...bodka

Simonella

chod sa liecit dievca..riesis hovadiny co nezmenis..a vlastne nie.. ty si tie temy vymyslas :D sa tak nudis??? boze.

Blondula

chcela som napisat nieco ine,ale kedze ta tu odhalili ze safaris aj s inymi nickmi tak ti poviem len tolko,ze ak aj nahodou chlapa mas,tak by bolo dobre sa spamätat,lebo ak sa spamäta skor on,poletis rychlostou redbulu !! :D niekedy chlapov naozaj velmi lutujem ak maju taketo zeny doma :D :D

Dadula56

Ano, ona sem vzdy pise pod inym nickom, minule mala zurive temy o tom ako chce chudnut, nenavidi sa za to aka je tucna atd. a potom jej tam niekto napisal, ze je to zasa ona, tak ma to akurat vytocilo, lebo som tam aj pisala s radami. Tak si tu IP uz pamatam, nech sa nesnazim zbytocne.