Ako casto?

doubledog

v posledne dobe dost malokedy
obom sa nam dost vyrazne prestalo chciet

ale je zaujimave, ze ked uz sa k tomu dostaneme, tak je to fakt super.

cize kvantita klesla, kvalita stupla.

salsarumba

no tak kedze mi nie casto, tak raz za 7 -10 dni... a to asi na 5 minut cca....tak som sa rozhodla objednat si noveho milacika :-DD dokonca som si ho objednavala ked bol ten moj ulozeny pri mne v posteli... akoze bol nasrany ze co za sprostosti vyvadzam ale zakazat mi to samozrejme ze nemoze...potom take silne reci ze dnes bude "tajfun v posteli" na co samozrejme do vecera zabudol a su tomu uz 2 dni ...:-( a tak som zvedava aku to bude mat odozvu ked mi ta vecicka dojde - dnes - zajtra.... to som zvedava!!! On bude kukat na TV a ja v spalni vibrovat :-DDDD tak strasne sa uz neviem dockat jeho reakcie... je to hrozne ale asi ho chcem takto vytrestat... :-/

makaku

My sa tak 3x do mesiaca.Velmi malo ,ja by som aj viac,ale priatela to uz tak nelaka.On si radsej pozrie pecko.Takze tak

Agnes999

Peter: priatelka je asi viac vzrusiva na klitorise ako priamo v posve, vela zien to takto ma, ja tiez. Priatel mi kupil vibrator, dovtedy som ani netusila, aka super vecicka to je. A tak pri sexe ho casto pouzivam na klitoris a potom s priatelom sa urobime obaja, on zvacsa pocka kym sa najskor urobim ja, niekedy sa urobime aj naraz. No a ak sa urobi on skor, tak ja sa s tym sama dokoncim. Urob priatelke radost, ak dnes pojdes do obchodu, este to stihnes na zajtra na valentina. V obchode si to otestuj a vyber takeho, ktory ma najsilnejsie vibracie, ten je najlepsi :-) A najlepsie aspon 2 alebo viacej rychlosti, moze to menit podla nalady.

Peter_S

takze suma sumarum: po 5 rokoch asi 3-4x do mesiaca. som myslel, ze sa to zlepsi, kedze byvame sami a mame priestor, a ze si vynahradime ten cas, kedy sme ten priestor mat nemohli, ale tak asi nie.

Peter_S

ja som s priatelkou 5 rokov. obaja sme boli neskuseni, takze kazdy je pre toho druheho prvym. spat sme zacali spolu po vyse nieco roku. kedze sme nemali kde, tak sme moc casto ani spolu nespavali, mozno tak 3x za mesiac. vacsinou sme sa robili ustami alebo rukou, nez mali sex. priatelka zacala neskor brat HAK ale to viac uskodilo, pretoze som mohol robit cokolvek, tak bola "nedobitna", zaco moze HAK. po vysadeni sme presli na pharmatex, a sa to zlepsilo. i ked niekedy to nebolo ani raz za tyzden, ale aj z toho dovodu, ze nemali sme priestor, takze sme si to spravili inak. I ked bol priestor, tak sme to nie vzdy robili. S priatelkou som sa dost casto o tom hadal, ze preco to nemame casto. Teraz sme zacali spolu byvat. a sex mame tak 1x za tyzden, co tiez nie je bohvieco, ja by som chcel mozno aj 3-4x ale partnerka ani moc nie. u nas je aj dovodom to, ze priatelka si ten sex neuzije, kedze ja nemam dlhu vydrz, takze radsej uprednostni oral, prstovanie pred samotnym sexom. a to ma zoziera. vacsinou som ja ten co vedie nejaku iniciativu, niekedy sa citim trapne, ze stale dobiedzam. partnerka sa chce maznat, tulit, a potom zacnem pochvili byt nadrzany ale z toho nic nie je. tomu dole to nevysvetlim. co som spozoroval, kedy ma priatelka ze naozaj chut na sex je vtedy, ked je v strede cyklu. tedy si s nou mozem robit co chcem. kiez by bola takto stale.