Kto je aktivny?

nenasytna

tak mi prosim Ta povedz preco to on nechape, preco ma nenecha aby som si nasla "rovnocenneho" partnera...vies ako to myslim...a takto ma trapi ???

nenasytna

sweater len chapes ze podla mna je pre zeny este viac podstatne citit sa ziadanou.... ja sa citim ziadanou iba mimo domu..v praci od kolegov, na ulici, v obchode..vsade len doma nie...

sweater*

ja ta nechcem k nicomu nabadat a ako som pisal to nebol dovod na nas rozchod, ale len "lubit" nestaci, ak chapes co myslim...

nenasytna

to akoby si mna opisoval...tiez som sa chcela kvoli tomu milionkrat rozist ale on nechce, byvame spolu a vraj ze on ma miluje a nechce inu - ked mu poviem ze potrebuje inu zenu ktora to nechce tak casto ako ja.... a potom je plac a prosikanie... no a potom mi je ho luto...ale je fakt ze ked som skusala aj ja jeho vytrestat tak ako ty -ze som sa o nic nepokusala a ze ked sa on bude tak ja nebudem chciet...len mi to nevyslo lebo som sa bala ze ten sex zas budem mat tak o mesiac ak nevyuzijem "tuto prilezitost" :-DDD

Agnes999

u nas je to raz jeden raz druhy. no ak na to nema skoro nikdy chut, tak je to dost problem, a to, ze sa o tom nechce rozpravat este vacsi. ale asi bude ten typ, co to moc nepotrebuje.

sweater*

rozisli sme sa, kvoli inym dovodom, ale ked sme sa o tamtom probleme bavili pocas vztahu, po tom po debate to skusila ona na mna. myslim ze tam bol problem v tom nieze by to ona nevidela, ale nebrala to nejako vazne. povedala si ze som to sice zmienil ze mi to prekaza ale ze to neberiem ako vazny problem, a pritom ja som myslel nato zakazdym ked som sa jej dobiedzal, potom mi to prislo uz vyslovene ako vtieranie sa jej, tak casto som sa o nic ani nepokusal napriek tomu ze som mal chut, jednoducho na truc, ze ti nechces tak ja nebudem aj ked chcem :). ale ju to netrapilo vobec. mi sme spolu normalne byvali a kludne sa stalo ze sme spolu nespali aj 2 tyzdne ked som si to doslova nevyziadal. fakt neviem co v tom bolo, urcite nieco ale nikdy som sa nedozvedel co presne. ona bola na take ze na sviatok ma prekvapila v nejakom oblecku alebo take podobne veci. ale ja nechcem mat sex 10x do roka...

sweater*

nenasytna ja ti rozumiem, tiez som to mal s priatelkou tak ze vzdy som "zacinal" ja, a stvalo ma to, nevedel som co si mam mysliet, nema na mna chut, nepritahujem je, som zly v sexe... ona mi to vysvetlila len tym ze som vzdy prvy kto zacne a keby som to nebol ja, skusala by to na mna ona, ale to bola hlupost. pekne ma to sralo vzdy, sex s nou som mal rad, ale mal som stale pocit ze jej na tom nieco nevyhovuje. nebolo to v tom ze by sex nechcela tak casto ako ja, islo o nieco ine a nevedel som co