Hairplus pomaha?

Príspevok v téme: Hairplus pomaha?
hairkaa

ahojte, mam dost vypadane obocie tak som si zaobstarala novy preparat s nazvom HAIRPLUS, vraj to je na mihalnice a popdoru rastu obocia, VRAJ OBSAHUJE NASLEDUjuce zlozky: vysoko
aktívne prostaglandíny, ktoré priamo podporujú rast
vláskov, sú ale absolútne šetrné a znášanlivé. Množstvo
prírodných obsahových zložiek, ako sú vitamíny A, C a E,
biopeptidy, pantenol,
Otazocka_ nevyzna sa niekto v tom? Resp.. nieje tu niekto kto to uzival a pomohlo/nepomohlo?

Za kazdy nazor budem vdacna.

zaujemca

Dobry den, rada by som sa opytala, ze v pripade, ze mam na niektorych miestach vypadane mihalnice, ale inak som s ich povodnou dlzkou bola spokojna, mala by som hairplus pouzivat len na prazdne miesta, alebo po celej dlzke? Dakujem

Nikaaaaa

Otazkaaaa - trochu nechápem aký s tým máte problém... Nábytok, ktorý som predávala, bol originál nemeckej značky KARE. Žiadna Ikea, Asko, Kika atď, ale nemecká kvalita. Hair Plus, ktoré predávam je priamo od značky Tolure - originál. Dodnes som nemala ani jednu reklamáciu, ani jedného nespokojného zákazníka. Takže nechápem, čo tu riešite...ale každopádne Vám prajem pekný deň...

Otazkaaaa

Nikaaaa, pozrela som si ten vas FB. Mozete mi povedat, preco ked predavate nabytok, tak popri tom nukate aj tento kozmeticky produkt? Vobec mi to spolu nesedi a budi to zdanie, ze sa moc nedari a tak zufalo skusate vsetko co pride, pricom nic nerobite na 100%. Pozrela som si aj register uctovnych zavierok vasej firmy ZOUE (ste Ing. Veronika Šin......., ze?) a vidim tam dost velke uctovne minusy, takze ako spotrebitel sa citim neisto, ak firma zanikne a nebudem mat kde reklamovat. Prepacte za otvorenost...

Facederma1

Anezka, dakujeme za prispevok.
Teraz by bolo pre vas dobre, ak by ste pokracovali udrziavanim 1-2x tyzdenne pretriet mihalnice. Vydrzia vam potom v podstate neobmedzene dlho (a po vypadnuti niektorych zase rychlo narastu). Takisto spotreba HairPlusu bude minimalna a balenie by vam malo vydrzat aj viac ako rok. Pozrite si webshopy na nasej webstranke, niektore predavaju HairPlus za 80,- eur. Pri porovnani ceny berte do uvahy, kolko stoja lepene a ako dlho vydrzia + zoberte do uvahy aj zataz pre mihalnice (lepidlo a jeho odstranovac - to su vsetko chemikalie) a riziko poskodenia pri odlepovani. A myslim, ze tie komplimenty a spokojnost so svojim vyzorom su niekedy na nezaplatenie :)

Anezka

Zdravím, píšem po dlhšej dobe, ako to u mňa s Hairplus dopadlo...Pomaly každý deň sa stretávam s otázkou "To sú tvoje mihalnice?, Také dlhé?" ... a ja vždy odpovedám, áno moje :) ... je to super pocit, keď sa ľudia čudujú, ako to že mám také dlhé mihalnice, takže áno, naozaj to zaberá a pomáha, ale v čom som bola ja sklamaná, je to, že som čakala, že tie mihalnice budú viditeľne hustejšie a dlhšie aj keď nebudem namalovaná, čo sa však žiaľ nestalo, takže u mňa to má výsledný a očakávaný efekt len po nanesení špirály, čo je veľká škoda, ale tak sťažovať sa nemôžem, keďže som Hairplus vyhrala, môžem byť len rada :) ale neviem, či by som dala 90€ na ďaľšie balenie, síce mi bude ľúto, keď mi mihalnice pomaly začnú vypadávať a už nebudú také krásne dlhé, ale je to strašne veľa peňazí, to je asi najväčšie mínus tohto produktu, ale kto má peniaze navyše, tak vrelo odporúčam :) síce budete mať dlho pocit, že sa nič nedeje, ale trpezlivosť ruže prináša a potom sa budete veľmi tešiť, keď začnú z vášho okolia padať tie komplimenty :)

Facederma1

Nika, to je Hairplus od firmy Tolure a nie Facevolution. Kvoli ferovosti by to bolo dobre zakaznickam povedat a aj kvoli tomu, aby sa jeho ucinky neplietli s tymi, ktore sme davali testovat redaktorkam tohto portalu. Vidno to podla obalu a aj mensieho balenia. Okrem toho tento Hairplus (ak to nie je balenie Zero urcene pre rakusky trh- nie je cela fotka balenia, tak to neviem rozlisit) obsahuje prostaglandin, co by mali zakaznicky tiez vediet, aby sa mohli korektne rozhodnut. Niektore ho preferuju, ine nie.