Hairplus pomaha?

Príspevok v téme: Hairplus pomaha?
hairkaa

ahojte, mam dost vypadane obocie tak som si zaobstarala novy preparat s nazvom HAIRPLUS, vraj to je na mihalnice a popdoru rastu obocia, VRAJ OBSAHUJE NASLEDUjuce zlozky: vysoko
aktívne prostaglandíny, ktoré priamo podporujú rast
vláskov, sú ale absolútne šetrné a znášanlivé. Množstvo
prírodných obsahových zložiek, ako sú vitamíny A, C a E,
biopeptidy, pantenol,
Otazocka_ nevyzna sa niekto v tom? Resp.. nieje tu niekto kto to uzival a pomohlo/nepomohlo?

Za kazdy nazor budem vdacna.

Facederma

Dobry den Lucia. Upresnim, ze HairPlus nevyrabame, ale dovazame ho z Rakuska. Ak mi poslete mail na info@ facederma.sk s blizsimi informaciami, kde ste nasla iny HairPlus, mozem sa vam k nim vyjadrit.,
Facederma

Julia13

Dobry den,

chcem sa opytat ci hairplus vyraba len firma facederma alebo su aj ini vyrobcovia? Pretoze prave teraz je na istej stranke, ktora ponuka zlavy tento produkt za cenu 65e ale od inej firmy, neviem ci sem mozem napisat jej nazov. Je to fejk?

Facederma

Dobry den alien.
Ako dlho ste pouzivali HairPlus?
Jednalo sa o balenie (3 ml) s prostaglandinom alebo je to uz nove balenie (4,5 ml) s peptidmi?
Uzivali ste to v minimalnej davke, t.j. 1x denne iba 1x namocit na obidve oci?
Napiste mi na info@facederma.sk, chcem Vas problem vyriesit k Vasej spokojnosti, lebo nasim cielom nie je predat vyrobok, ak je zakaznicka nespokojna, resp. ho z nejakeho dovodu (o ktorom nevedela pred zakupenim) nemoze pouzivat. Velmi nam zalezi na spokojnosti zakazniciek!

alien

Facederma, ďakujem za rýchlu odpoveď. Ja som hairplus začala používať pred vyše 1,5 rokom. Následne pár mesiacov na to mi zistili vysoký očný tlak a nábeh na glaukóm. Nikdy predtým som problémy s očami nemala a mala som vždy výborné výsledky. Môže v tom byť nejaký súvis ?? Radšej som prestala tento výrobok používať a žiadne výsledky som ani nespozorovala, čo sa mihalníc týka. Ale musím potvrdiť, že na mojej známej čo tento výrobok používala, som rozdiel zaregistrovala, preto som si ho aj ja objednala. ďakujem za Vašu odpoveď.

Facederma

Dobry den alien.
Odpoviem z mojho pohladu. Rakusko je zname tym, ze to niekedy "prehana". Vid nepovinne denne svietenie kvoli zanedbatelnej spotrebe paliva, obavy z jadrovych elektrarni a pod. Takisto takto prudko zareagovali na vsetky prostaglandiny, ktore od 1.1.2013 urcili striktne ako liecivo, hoci je dokazane, ze "Ak sa používajú ako lokálne hormóny, majú obmedzenú oblasť účinku, a preto sa hodia na miestnu liečbu a nemajú vedľajšie systémové prejavy" - toto je citacia zo stranky jednej uznavanej ocnej kliniky - neuvediem zdroj, lebo by to admin mohol brat ako reklamu, ale staci si to co je v uvodzovkach dat vyhladat do googlu a najdete to.
A tym, ze to urcili ako liecivo, tak sa nesmie pouzivat v kozmetickom priemysle. U nas taketo nieco neplati, no kedze sa jedna o rakusky vyrobok, tak sa musime podriadit aj my.

alien

Facederma mohli by ste mi prosím napísať prečo je prostaglandin v Rakusku zakázaný?? je v niečom škodlivý ??
ďakujem

Facederma

Aliska, HairPlus sa neodporuca pouzivat pocas tehotenstva a dojcenia.
Ak ste si ho este neprebrali, mate pravo neprevziat si tovar od kuriera, resp. mozete ho vratit v neotvorenom stave s neposkodenou bezpecnostnou plombou do 10 dni, resp. ho mozete zacat pouzivat az po ukonceni tehotenstva, resp. dojcenia, nakolko zarucna doba je 24 mesiacov a zacina plynut od otvorenia pripravku. Ak by ste mali nejaky problem v tomto smere piste nam na info@facederma.sk

Aliska

Moze sa tento produkt na mihalnice pouzivat ak som tehotna? Som si ho objednala a az teraz hlupa rozmyslam ci to vobec mozem pouzivat. Dakujem za odpoved.

joogurt

Skusal niekto serum No.1 Lash alebo Biohar max? Tych ser je strasne vela, kto sa ma v tom vyznat, ked vsetky slubuju to iste...

Facederma

Vrchnaky sa menia podla prilezitosti, napr. na vianoce idu zlate. Nove balenie bez prostaglandinu ma 4,5 ml, stare s prostaglandinom ma 3 ml.