Alventa - vie niekto poradit?

Príspevok v téme: Alventa - vie niekto poradit?
andm

Ahojte! Dostala som od lekara predpisanu Alventu 37,5 mg rano a neurol podla potreby (ten som zvykla brat aj predtym).

Cca po desiatich dnoch sa citim pomerne rovnako, skor horsie.

Co si myslite, moze mat vobec tato davka nejaky ucinok? Viem, ze niektore AD zaberaju az po cca 2-3 tyzdnoch, ale predsa by som ocakavala aspon nejaku zmenu.

Zvysit davku, ci uplne vysadit? (Chapem, ze to by mal posudit lekar, ale zaujima ma Vas nazor a skusenosti s Alventou)

andm

Chapem. Ale napriklad uz iba to, ze externe studujes, je nieco.

Nemas pocit, ze ked si stale doma, tak je to este horsie? Skusas ist niekedy von (nakupit, hocico...?). Je to o tom, ze medzi tych ludi ani nemas chut ist, alebo v com si myslis, ze to je?

Ten invalidny Ti navrhla doktorka, ci si si o to poziadala?

Ak sa mozem opytat, s kym byvas? Si este s vasimi?

Skusala si nejaku alternativnu metodu okrem liekov? Je nieco, co Ti aspon trochu pomaha?

Dik :)

[zruseny22]

Andm, uz som viac x skusala sama tie lieky vysadit, ked mi ani nepomahaju, ale vzdy som ich zacala znova uzivat.
Co sa tyka mna, tak ja nefungujem vobec. Cele dni som doma, nechodim ani medzi ludi. A v 27 r som skoro rok na plnom invalidnom. Studujem externe vysoku skolu, cakaju ma statnice, ale nie som schopna ucit sa, sustredit sa na ucenie, lebo mi stale odbiehaju myslienky.. stale myslim na smrt a pod.

andm

Cry, a sama si nerozmyslala, ze by si ich prestala brat, ked nepomahaju? Ci si sa bala, ze by Ti bolo este horsie? Mas aj dni, ked si ako tak v pohode?

Ako vies takto fungovat? Studujes, ci pracujes? Sorry, tolko otazok, ale zaujima ma, ako funguju ostatni, kedze ja uz dlhsie nefungujem :)

[zruseny22]

Lebo moja psychiatricka nebola ochotna mi zmenit lieky, aj ked som jej hovorila, ze mi to nepomaha. Teraz chodim k novej, zatial som bola u nej 1x, 13.2. idem znova, tak to chcem prebrat. A ano, uzivam este vecer 100mg Kventiax, 0,5mg Neurol a Zopiclon na spanie. Ale aj tak mi je psych. mizerne.

Ty skus este chvilu pockat, ci ti Alventa nezaberie, ale myslim, ze mas aj nizku davku. Ked ale nepomohla mne tak neznamena, ze nepomoze ani tebe.

andm

Vdaka iuhgvzgfcg. Asi mas pravdu, ze treba vydrzat.

Mozno je problem v tom, ze tomu dostatocne nedoverujem, a stale si myslim, ze mi je aj nieco "fyzicky", ze to proste nemoze byt len tak.
A tiez sa bojim, ze to bude este horsie, ale tak fungovat takto sa tiez neda. Neviem no.

Ale dakujem.

andm

Ahoj cry,

Vdaka za odpoved.

Ak ziadnu zmenu k lepsiemu necitis, preco si ju neprestala brat? Beries okrem toho aj nieco ine?

No ja sa citim dost mizerne tiez, ale hlavne fyzicky, uz od rana mi byva zle, do vsetkeho sa musim nutit, uz si ani nepamatam, kedy som sa pocas dna citila "normalne". Ach jo.

iuhgvzgfcg

Alventa (alebo Efectin) je velmi kvalitne antidepresivum, treba len vydrzat, ucinkuje az po nejakom case, a pre zenu je velmi vhodny, u muzov sposobuje trochu problemy s erekciou.
L.

[zruseny22]

Ahoj, ja uzivam Alventu 150mg rano uz 1 rok! a vobec ziadnu zmenu k lepsiemu necitim. Depresie su na dennom poriadku, aj myslienky na smrt.