Dilema

Príspevok v téme: Dilema
WERON666

Mam otazku...S priatelom som mala sex, ževraj to domna dal ale za 5 dni som načas dostala menzes..teraz neviem nacom som...pride aj druha??

A priatel hulí uz od 15 a ma 26 skoro každý den, ked to daval do druhých tak tehotnne neostali co myslite???? dakujem za rady a blbe komentare si nechajte pre seba nezaujimaju ma...

WERON666

Nie, nie, ked je zhulený to s ním ja nespávam, a už tak ani nehulí..No a bolo to tak 3 dni pred kramami....

Lulita

aha, ja som myslela, ze s anaopak bojis, ze ked je mimo, ze nedava pozor, neviem, co konkretne "huli" ale moze to mat vplyv a nemusi, zena je plodna tak 1-2 dni v mesiaci, takze sa len nemusel trafit

WERON666

Ja nechodím do postele zo zhuleným...pri mne sa snaží nehulit..nie, že by som mu to zakazovala, ved kazdý nech si robí co chce..len som ho nato upozornila, ze sa mi to nepáci..a je to lepsie ako keby fajcil jednu o druhej..bola to len otázka, ked clovek co hulí denne moze byt neplodný..to je vsetko

Lulita

v prvom rade nechod do postele so zhulenym, co nedava pozor, nabuduce mozes ostat tehotna, ak ho chces pouzivajte apson prezervativ

WERON666

Ako nezodpovedna??
Cez kramy by som nikdy nemala sex hnusí sa mi to..
A mam sex uz dobre dlho a nic sa nikdy nestalo..tak prepač, že sa vobec niečo pýtam..
Ak nevieš čítat prečítaj si ešte raz, že trapne komentare tu nemusíš písat..potrebovala som len odpoved od niekoho normalneho nato tu podla mna toto forum je..a nie pisat traparny a nadavat tu...

WERON666

Clovek sa može zamilovat do hocikoho....
Povedal, že s tým prestane..
a ja to vidím, že hej..snaží sa..nerieš niečo čo nevieš ako je..
A na háku ma rozhodne nema...
Bola to len otazka tak tu nerieš neho...dakujem