Uz ma ten zivot nebavi, chcem zomriet

Príspevok v téme: Uz ma ten zivot nebavi, chcem zomriet
lenka191

Mam 22 rokov. Doteraz som mala len jeden vztah, ktory mi skoncil pred rokom. Po rozchode som si hladala priatela, s viacerimi chalanmi som si pisala, ale po stretku to vsetko skoncilo. Dala som si inzerat na zoznamku, kde som este aj napisala aby mi odpisovali len taki chlapi, ktorym nezalezi na krase. Ked som im ukazala svoju fotku, hned mi prestali pisat. Je to pravda, ze som skareda na tvari. A mam este negativnu skusenost s jednym mojim susedom. Raz ked som isla zo skoly ma stretol na chodbe a sa mi priznal ze sa mu strasne pacim a sa do mna zamiloval. Furt ked ma stretol sa mi pozdravil ze ahoj laska a pod. Ale ja som vedela ze si zo mna robi srandu. A po par mesiacoch sa ho opytal dalsi moj sused, ci to myslel vazne ze je do mna zamilovany. A ten mu povedal nieco take ze co si normalny sak kto by ju chcel. Na zakladnej ma kvoli mojmu vyzoru spoluziaci ponizovali a to na mne zanechalo nasledky. Chcem ist na plastiku, ale studujem a nemam na nu peniaze. A mama mi na to nechce ani za svet dat. Mam sa vyrovnat s tym, ze do konca zivota budem sama a to len kvoli mojej skaredej tvari?

amanda23

mimochodom, spomenula som si na mnohe krasavice , uz na ZS chalani o nich snivali, balili ich, na strednej mali kopec frajerov, nevedeli od radsoti, ktoreho si vybrat, ked ich stretavam dnes /uz som v strednom veku/ velmi sa zmenili, uz nie su vobec krasne, maju spackany zivot, lebo sa prirychlo vrhli do vztahov, deti, mlade hlupe povydavali, vacsinou museli a maju zkazeny zivot, co sa podpisalo na ich vzhlade a take to boli "hviezdy" oslnive..Zato babenky, co boli sive mysky pekne dostudovali, nasli si dobru pracu, uzivali si mladost, venovali sebe , konickom dnes maju rodiny - stastne a doslova zkrasneli...Takze ako vidis, krasa je relativny pojem:D

amanda23

Lenka, neverim, ze si taka skareda , ako si myslis, co sa tu napr. konkretne na svojej tvari nepaci? Poznam kopec ludi, ktori neoplyvaju krasou a su skveli, inteligentni, v spolocnosti oblubeni a nasli si milujucich partenrov, ako bezduchi krasni ludia samolubi a posadnuti len svojim zovnajskom, vysmievajuci sa tym, ktorych krasou priroda neobdarila, chcela by si radsej byt takato uboha bytost - krasna a prazdna? Samozrejme, plasticka operacia moze napomoct zvysit sebavedomie, nic vsak netreba prehanat, su kliniky, kde robia aj na splatky. Skus popracovat na sebe, byt sebavedomejsia, z posmeskarov si nic neorbit,ti ludia su ubohi, odpad a ked su aj pekni, nemusi to byt navzdy, moze prist do ich zivota udalost, choroba, nehoda a razom moze byt ich zivot iny a vtedy by mozno konecne pochopili... Popracuj na nejakom peknom ucese, vkusnom obleceni, vhodnom makeupe a hned bude svet krajsi a hlavne obklopuj sa uprimnymi srdecnymi ludmi, vela citaj knihy:D

james bond

vyser sa na vztahy a hlupakov, viem ze fyzicka krasa spravi vela, ale nie vsetci vyznamni ludia boli krasavci, bojuj

janci78

Este si skus precitat clanky na tomto webe www.jajsem.com prides na ine myslienky a zistis o sebe straaaasne vela pozitivych informacii. Takze hlavu hore a sup studovat...Nezabudaj si uzasna.

Meretseger

Priamo si odporuješ, na začiatku píšeš, že si mala vzťah, na konci sa chceš zmieriť s tým, že budeš do konca života sama, ale už vieš, že aj pre teba tu je láska, tak nestrácaj nádej. Ak sa smiem spýtať, máš na tvári nejakú nezrovnalosť, niečo, čo by tam "nemalo byť", alebo sa skôr sama sebakriticky vnímaš ako tá škaredá? Na ZŠ sa decká posmievajú kvôli totálnym blbostiam, nad tým mávnuť rukou, sú to ešte deti.
Rozprávala si niekedy niekomu o tom, ako sa cítiš kvôli svojmu výzoru?

janci78

Odporucil by som ti knihu napr od Marta Fouckova - JSEM, a druha cast JA JSEM, pripadne MICHAEL NEWTON - PUTOVANIE DUSI.
Pochopila by si mozno suvislosti svojho zivota a zmysel preco si sa narodila a preco zijes.
Zivot je DAR OD BOHA a nik nema pravo si ho vziat. Este by som ti odporucil vyhladat dobreho regresneho terapeuta. Urcite by ti pomohol.
Podobne myslienky som mal ked som mal asi 15 rokov a ziadne dievca ma nechcelo. Ale potom som sa z toho dostal.
Este mozno rada zacni podnikat, najdi si nejaky konicek, Kazdy den hladaj na zivote nieco krasne. Ale skus prosim ta tie knihy ktore som ti pisal hore. Verim ze ti pomozu, mne pomohli.
Hlavu hore dievca si mlada krasna a zivot mas pred sebou :) Nahod usmev zacni mysliet pozitivne a vsetko co robis, rob s laskou a dakuj za kazdy radostny den ktory si mohla prezit na tejto krasnej planete. Mysli na veci za ktore mozes byt vdacna.
Ani nevies ako sa mas dobre skus sa pozriet na ludi ktory nemaju strechu nad hlavou alebo su na vozicku a kazdy den nemaju co do huby.
Ja som si stale tiez stazoval podobne ako ty ale potom mi otvoril oci mlady chalan ako ja ktory bol na voziku a hrabal sa v kontajneri aby stadial vylovil suchy rozok ktory potom zuval. Bolo mi skoro do placu ako si nevazime vsetko co mame a berieme to ako samozrejmost.