Ako vybrat meno pre dceru

natália 123

Danielle,Laura,Ella,Stella,Lillien,Wiewien,Lorelle y,Larisa,Emma,Vicktoria,Scarlett....chlapčenské :Christian,Benjamin,Richard podla mna su prawe tieto mena pekne

tanulik20

Tak ja v 19tt a uz tiez vymyslam meno pre mimi, nevieme ci to bude chlapec alebo dievca.Mne sa diev.meno Naomi, a manzelovi chlap.meno Timotej

lea

no presne tak. kedy sa mi velmi pacilo meno Sheila. a potom som spoznala dve Sheily a obidve su tucne a velke ako skrina, odvtedy sa mi to meno nepaci

sobotaa

Kolko ludi, tolko chuti :) napriklad, ked niekto povie nejake meno, mne sa hned spoji s niekym, koho som poznala a ked bol nesympaticky, tak zanevriem na to meno.Aj ked moze byt krasne.

charlotte

Myslim, že tvrdiť, že dať dieťaťu výnimočné meno je opičenie sa je trošku skostnatele...Ved čo je na tom,že sa niekomu pači iné meno ako je zauživane? Prečo sa báť byť odlišný od ostatných? Nemusí ísť každý v dave ako "voly"..no nie? Ja som veľmi rada a hrda na to, že mi naši dali neobvykle meno- aj ked slovo neobvykle je relativne, lebo v zahraničí je to vcelku bežné meno...uhol pohľadu;)

veronika

ahojte, uz je to asi rok co ma pochytilo vymyslat mena pre deti, ktore raz budem s mojim drahym mat, a tak na 99% dam meno dievcatku Olivia, tiez sa mi to meno paci a chlapcekovi bud adam alebo sebastian, mozno daniel