Ako vybrat meno pre dceru

Diana 123456

V dnešnej dobe treba dosť porozmýšlať nad menom vášho dieťaťa. Myslím si že tomu dieťatku na tom bude dosť záležať hlavne keď bude v puberte. Mne osobne sa nepáčia mená z rôznych telenoviel. Ak teda potrebujete vybrať meno pre vaše dieťa tu je pár rád.
Správna voľba: Bianka,Emma,Andrea,Marianna, Martinka,Romanka,Vivien,Simonka,Sára,Sabínka..
Nesprávna voľba: Helenka,Marta,Ľudmila,Elvína,Berta,Lujza,Margita,Kamila,Hortenzia,
Regína a podobne. Tieto mená niesú škaredé iba boli moderné kedysi.
Ak chcete meno pre chlapca vyhnite sa menám:Gustáv, Zlatko,Vasil, Adolf, a podobne.
Ak neviete vybrať meno pre svoje dieťatko poraďte sa s tínedžermi vo vašej rodine. Niekedy toho vedia naozaj viac. V dnešnej dobe sú moderne aj rôzne exotické mená ak sa to tak dá nazvať.. aj to je veľmi dobrá voľba. No každý má svoj vkus a s tým sa nedá nič robiť. :)

Marsmeloun

vyber hlavne dačo čo sa hodí ku priezvisku :) napr. taká Jesicca Púčeková je podla mna dosť vtipné :D :D a ja by som veru dcerke dala slovenské meno :)

LETICIA

podla toho aby islo k priezvisku, mne sa paci Natasa, Barbara, Alexandra, Vivien, Viktoria, Emily, Sarlota, Loriana.

MojNazor

ja neviem preco, ale mne sa velmi paci meno Eliška ... je to velmi jemne meno na jemu zienku. Poznam jedno dievca co sa tak vola, a ono to v realite je take nadherne :)

bibi1234

isabella-ja uz mam skolaudovane mena aj s buducim otcom mojich deti:O))) nastastie je ten typ, ze mu je to jedno, len nechce Annu, Hanu, Helenu, Marcelu, Martu, Ingridu, Kolomana, Dezidera, Sebastiana...:O) a ze ostatne mena mozu byt... napr. aj meno nasho psa som vyberala ja a nenamietal:O))) Mam vsak kamaratku, ktora ma debilneho manzela a musela dat dcere meno Gizka po jeho babke... A nie je nic horsie, ked traumu ma cely zivot nielen dieta, ale aj jeho matka...

eng

my sme s manzelkou vyberali meno pre nase prve dietko tak, ze sme si najprv kazdy sam napisali zoznam mien, ktore sa nam pacia. Potom sme vylucili tie ktore neboli v oboch zoznamoch rovnake a potom sme nad tymi zvysnymi podumali a vybrali jedno... A to dostala nasa prva dcera... A druhej vybrala meno uz ona :-)