Nájsť si niekedy priateľku? ani vo sne

Príspevok v téme: Nájsť si niekedy priateľku? ani vo sne
lychees

Ahojte. O 4 mesiace budem mať 21 rokov. Zatiaľ žiaden vzťah, ani len najmenší náznak. Momentálne som trošku pomenej v kontakte z ľuďmi, maximálne pár kamarátov, samozrejme žiadna kamoška. Skúšal som zoznámenie cez internet, za každým slušná komunikácia, žiadne sprostosti, ale nech píšem z danou osobou akokoľvek, nemá to význam. Dal som si aj milión inzerátov, ale bez úspechu. Som nefajčiar, alkoholu neholdujem. Som človek ktorí by s potencionálnou partnerkou radšej strávil čas niekde prechádzkou alebo v prírode, ako sa ožierať v krmče, a tým sa asi aj začína to, prečo som ešte nikoho nenašiel. Predpokladám, že mojím mínusom je absencia alkoholu a nie som zrovna žiaden vymetač barov ani nič také. Proste ma to tam neťahá. Som z toho dosť smutný. Už som rozmýšľal nad rôznymi krúžkami, že by som sa niekde prihlásil a veril, že tam spoznám aspoň dobrú kamošku. Bol by som vám vďačný za nejakú radu, naozaj neviem v čom je tak veľká chyba. Ďalšie možnosti ako niekoho spoznať ma nenapadajú...

Leela333

Teraz si ma fakt rozosmial james bond, Dadula to trefne vysvetlila.

Mne tieto typy takisto neimponujú (myslím tých "zlých chlapcov"). Zamýšľala som sa nad tým, ale ani z môjho okolia takú ženu nepoznám (alebo ma žiadna nenapadá). Preto to moje udivenie.

Sejla

čo ja viem, ja sa tak bežne nachádzam medzi ľuďmi buď v galérií, knižnici, knižničnej kaviarni, divadle, v parku, pri špotre, na rôznych exhibíciách, koncertoch a poviem ti, v prípade, že som sama, dosť často sa ku mne niekto prihovorí a na týchto miestach je dosť ľahké nájsť nejakú zámienku na rozhovor, zoznámenie, stačí sa spýtať "prepáčte, ale som tu prvý krát, neviete, kde nájdem surrealistov?" A potom už závisí odo mňa, nakolko mu chcem spraviť sprievodkyňu. Smola pre neho, mám priatela, takže odpoviem "áno, vidíte tú ryšavú slečnu, presne tým smerom" :D A nikto sa nestrápnil, ale presne takto som už videla odtial odchádzať ľudí v pároch, pričom prišli sami, sú to totiž úplne ideálne miesta a príležitosti nadviazať s niekým nekončiace sa diskusie:)

Dadula56

Nie, nikdy. Vacsinou maju IQ tekvice, to ma odradza, nech by bol neviem ako pekny. Preferujem pokojne, flegmaticke, sebavedome typy so zmysluplnym zivotnym cielom.

james bond

okej mohol som zvolit ine slovo, ked uz sme taki puntickari, dadula tebe sa nikdy nepacil ziadny ´zly chlapec´? =)

Dadula56

Tak sa potom tak vyjadrujte, pretoze slovo grazel znamena poloprimitivneho blba, ktory vo volnom case pripity rozbija verejny majetok a vyhladava dalsich podobnych, aby sa s nimi pobil. Je to aj v slovniku mimochodom, v ziadnom pripade nie je grazel synomymum dobrodruha, co je pre kazdu srandu a ma sebavedomie. Ba praveze to hovado je skvele synonymum na grazla.

james bond

velmi sa mi paci ako si vytrhnete jedno slovo z prispevku a spustite hurikan, nemylte si slovo grazel s hovadom, ja si pod tym predstavujem dobrodruzny typ chalana, co si nenecha vo vsetkom skakat po hlave, a kludne aj s vlastnostami ktore vymenovala dadula, ale sebavedomeho muza tazko najdete v 20 tich rokoch mimochodom

Dadula56

Leela, nad tym ja tiez len oci otvaram, lebo sa to vyskytuje vsade...ze treba byt grazel a arogantny. Zrejme sa ta zenska vzorka nachadza v tych baroch, o ktorych tu dobri chlapci basnia, tam to mozno moze byt pravda, ale kedze vacsinova zenska populacia, ktora by bola vhodna na vztah v tom bare vobec nie je, treba uvazovat inym smerom. Alebo budte grazli, mne je to sumafuk, len potom najdete, co ste hladali-pripecenu trubu ovladanu prvotnym pudom, s ktorou to vydrzi tak mesiac. Ono zalezi co hladate, ak iba sex, tak smelo do toho.A ak tym bytim "grazlom" myslite, ze chlap ma byt chlap a nefnukat, nemat komplexy, stat si za slovom, byt asertivny, tak to ano, to je pravda, ale to sa nenazyva grazel, ale sebavedomy muz.