Ako sa zbavit muza

Príspevok v téme: Ako sa zbavit muza
sususu

Ludia poradte...chcem sa rozist s priatelom, sme spolu cca. 1.5 roka, byva u mna... nevyhovuje mi v nicom, nie som stastna a chcem sa s nim rozist...on ale nechape, nechce odist. Vraj vie ze ho milujem aj ja... skusala som po dobrom, nejde... skusala som mu povedat klamstvo - ze ma zaujima niekto iny a skoro som dostala po ustach... nic nezabera... CO ROBIT????

sususu

Nirv, uz som na to myslela..teda chcem aby mu zavolal jeden kamarat a predstavil sa ako policajt ze som na neho podala zalobu a tak...a som si ista ze sa z toho pos...ere... :-) teda prajem si to ...

nirv

Podla mňa sa mu skus povyhrazat že ho das na súd, možno to bude stačiť. Ono treba myslieť aj na súdne poplatky.

sususu

Iveta necitala si celu diskusiu, uz odisiel a prilepili sa mu na prsty aj nejake moje veci...ale baby to nie je len tak jednoduche, to je tvrdenie proti tvrdeniu..ako dokazem ze mal platit polovicu a neplatil???? Je to hrozne, ale musela som ho nechat sameho inak by nikdy neodisiel lebo si nemyslel ze to myslim vazne...a bol agresivny tak som sa aj bala..a ano je mozne neprekuknut ho lebo ja som sa s nim nechcela rozist po prvych mesiacoch...a to vtedy bol ako baranok ked sme boli spolu tak to sa neda prekuknut, az ked som sa chcela rozist az vtedy zacal byt agresivny...viem ze sa s tym vsetkym mozem rozlucit ale aspon som zdrava, nedolamal mi ruky-nohy ako sa mi vyhrazal !!!

Agnes999

To trestne oznamenie urcite podaj, ak uz nevymozes najom, telku ano. Prestuduj si to na nete, je o tom dost popisane a najdes aj vzory. Napises tam, ako k tomu doslo (byvali ste spolu, nezhodli ste sa, chcela si, aby sa odstahoval, dala si mu na to 3 dni). Ked si sa vratila, zistila si, ze ti urkadol telku. Ten byt je pisany na teba, ucet mas ty, pripojis k oznameniu kopiu, orginal si nechaj. Na podanie trestneho oznamenia nepotrebujes pravnikov a neplatis nic. Do troch mesiacov od podania oznamenia ti musia dorucit vyrozumenie, co v tej veci podnikli. Urcite ta aj dovtedy pozvu na vysluch. On bude musiet preukazat, ze tu vec kupil on sam a to nema ako. Nema sancu.

Iveta Michael

neviem ale urobila to zle...

ja by som ho nikdy nenechala samého v byte 3 dni ...určite by som mu nedala TV a nepustila by som ho bez zaplatenia dlhu - mňa osobne byto škrelo už len preto že bol taký sebecký a agresívny...

elsa 5.5

vymeniť zámok?:D postaviť mu kufor predo dvere a vymknúť?jedine tak to pochopí inak asi nie,za tie účty môžeš ho udať ale neviem či si pomôžeš právnik a podobne sa musí platiť tak buď rada že si sa ho zbavila....

Iveta Michael

Sususu a ešte dodatok:)

priatelsilak 08:02:2013 - 17:50

toto si musíš zapamätať čo napísal tento užívateľ pretože zvaľovať vinu globálne na mužov je nefér a aj hlúpe,treba mať naozaj oči a rozum už na začiatku...neexistuje aby si ho za mesiac neprekukla ak má takéto sklony!

Iveta Michael

P.S. Nečítala som diskusiu od začiatku lebo je dlhá,ak som niečo prehliadla tak sorry...držím palce!

Iveta Michael

sususu

hovoríš že máš ten byt v prenájme a teda nemôžeš sa obrátiť na majiteľa?

on vedel o tom že si tam s priateľom?

podľa toho čo tvrdíš je nutné to riešiť oficiálnou cestou a žiadne peniaze čo platil mu nemáš čo vracať - to je choré myslenie keď užíval byt spoločne s tebou.

Ale nedoporučujem ti aby si mu klamala...to nie je dobré a obráť sa na majiteľa bytu resp.zvoľ nejakú oficiálnu cestu,ak by to zašlo až priďaleko dá sa získať zákaz približovania sa rozhodnutím súdu

vieš nie som si istá či on je vôbec v poriadku keď si takto násilím chce stoj čo stoj udržať miesto po tvojom boku ak ho už odmietaš z rôznych príčin...treba sa mať na pozore!:)