Ako sa zbavit muza

Príspevok v téme: Ako sa zbavit muza
sususu

Ludia poradte...chcem sa rozist s priatelom, sme spolu cca. 1.5 roka, byva u mna... nevyhovuje mi v nicom, nie som stastna a chcem sa s nim rozist...on ale nechape, nechce odist. Vraj vie ze ho milujem aj ja... skusala som po dobrom, nejde... skusala som mu povedat klamstvo - ze ma zaujima niekto iny a skoro som dostala po ustach... nic nezabera... CO ROBIT????

0vecka

podla mna urco vymenit zamok... v pripade ze ti este nieco dlzi tak vobec nemusis mat problem so svedomim... este by som ti poradil popros nejakeho kamarata s vyholenou hlavou nech je u teba doma ked sa tvoj fesak vrati a bude mat veci vonku a ked bude dlho klepat tak nech otvori... akoze ziadna bitka to nie ale aby sa zlakol...

sususu

nespala som skoro celu noc... myslim ze asi pockam kym sa ukludni aby nemal tusenie a vymenim zamok. vyberiem si volno v praci a ked sa vypari tak to urobim...zbalim mu veci a necham pred dverami v ciernych sackoch na odpad aby ich nikto neukradol ...hnusi sa mi tento sposob ale asi nic ine nepomaha... a ked by buchal na dvere alebo nieco tak zavolam policiu a telku si necham, dlzim mi takmer 10-nasobok ... boze co som komu urobila???

sususu

no prave ved on pyta vsetko.. a to este mi aj dlzi peniaze a dost a ked som mu to "pripomenula" tak ze on mi nedlzi nic...ja viem ze to robi naschval, ale take nervy do mna vosli ze som sa musela zdrziavat....

sususu

zaa februar sme este nezaplatili :-DDD ale tvrdi ze chce vsetko..chapete to??? on tam byval a chce aby som mu to vratila... a samozrejme ucty za vodu a za elektriku budem musiet zaplatit sama... to ma ani nenapadne pytat od neho ... uf to bude! a este ceresnicka - kupili sme si spolu taku velku plazmovu telku platili sme ju napoly a on ze si ju vezme .. uz fakt co dodat...je mi hnusne iba pri pomysleni co si dovoluje

Leela333

Jj, tak som to myslela. Keď je raz napísaný na ňu a on tam prišiel aj neskôr, tak je jedno, či platí aj on nájom. Proste ona má právo ho vykopnúť.

A keď už tak mu aspoň vráť tú polovicu alebo koľko to bude za február, čo platil, nech má pokoj na duši. Ale určite nie celý nájom, čo si o sebe myslí?

sususu

plattime ho spolocne posledny rok a nieco...ja tam byvam viac ako tri roky a okrem toho cele vybavenie je moje tak tym mysli ze je to moje vlastnictvo.. je samozrejme napisany na mna

Leela333

Preboha prečo podnájom? Je to jej byt, prečo by mu mala ustupovať? Toto by som spravila len v krajnej situácii, keby jej ani po dlhom čase nechcel dať pokoj, ale ja si skôr myslím, že chvíľku jej bude vyvolávať a chodiť za ňou, a potom dá pokoj.

A ak sa bojíš, vybav si súdny zákaz alebo naňho rovno zavolaj políciu. Pozri, iné riešenie ako ho dostať z bytu nie je keď si nedá po dobrom povedať.