Problémy vo vzťahu

Príspevok v téme: Problémy vo vzťahu
xylonka

Dobrý deň mám problém a už vážne neviem ako ho riešiť.Kde začať mám rozvedených rodičov a mama po rozvode sa úplne zložila ale do teraz to bolo ešte ako tak fajn ale posledný mesiac je to s ňou horšie a horšie ma záchvaty stále plače ale pritom všetko dáva za vinu mne, Najmä mi vyčíta môjho priateľa. Ja mam 21 rokov a chodím na Vš. On je len vyučený a mojej mame to vadí.Vopred vravím nie je to len chvíľková záležitosť sme spolu 2 roky a plánujeme aj spoločnú budúcnosť.Vo všetkom si vyhovujeme. Predtým som sa s nim už kvôli nej rozišla ale nevedeli sme to bez seba vydržať, a tak sme sa znova dali dohromady. No teraz stále po mne kričí vyhráža sa smrťou, vyhadzuje ma z domu a pritom vidím ako stále plače a trápi sa.Čím ďalej je to horšie a horšie.Stupňuje sa to. Stále mi len dokola opakuje ako si zničím život pri ňom, že jej je zle, že som s takým niktošom( a to je to pekne pomenovanie padajú rôzne vulgarizmy a pod.) ktorý nie je ani na Vš, že budem nešťastná,že som úplný úbožiak keď som s niekym ako je on.Pričom môj priateľ keby mohol tak mi znesie aj modré z neba. Je to slušný chalan a dôležite je to čo moja mama nevidí som s nim skutočne šťastná teda bola by som ak by nerobila takéto scény.Som z toho psychicky zničená neustále hádky a počúvať to ako moju mamu kvôli tomu nebaví život, že si naň siahne a podobne veci nie je moc príjemne počúvať alebo čítať v smskách keď som v škole. Prosím vás o radu čo mam robiť ako mame vysvetliť že som šťastná a on nie je niktoš za ktorého ho pokladá, veď vždy keď mohol pomohol jej a snažil sa ako sa len dalo.No namiesto poďakovania sme sa dočkali toho, že mi dala na vyber buť ona alebo on a ja s vyberať nechcem, viem že má len mňa ale chcem aby rešpektovala aj to ,že som si našla niekoho s kým chcem byť a som s nim šťastná.
Prosím poraďte mi som fakt zúfala.